5 Farklı En İyi Akıllı Saat Modelleri, Akıllı Saat Özellikleri

Click to Comment

5 Farklı En İyi Akıllı Saat Modelleri, Akıllı Saat Özellikleri

 

Akıllı saat modelleri bugünlerde oldukça yaygın hale geldi ve artık müzik kontrolünden veya adım sayısından daha fazlasını sunuyorlar. Çoğu saat, kalp atış hızı monitörü ve uyku izleyicisi gibi özelliklere ek olarak COVID-19 salgını nedeniyle yavaş yavaş SpO2 sensörleri ekliyor. Giyilebilir teknolojiye ilgiliyseniz ve akıllı saat almak istiyorsanız bu beş seçeneği inceleyebilirsiniz!

Akıllı Saat Seçenekleri

  • Fitbit Versa 2

Fitbit, Google’ın ana Alfabesi tarafından yakın zamanda satın alınan akıllı giyilebilir alanda dikkate değer bir markadır. Fitbit Versa 2, bir OLED ekran kullanır ve Amazon Alexa sesli asistan desteği ve Spotify eller serbest erişimi ile birlikte gelir. Akıllı saat 50 m suya dayanıklıdır ve kalp atış hızı izlemeyi ve bisiklet, yoga ve koşu gibi standart fitness izleme modlarını destekler. Şarj başına 5 gün çalışacak şekilde lanse edilir.

  • OnePlus Watch

 326ppi piksel yoğunluğuna sahip 1,39 inç ekrana sahip. OnePlus ayrıca 50 saat yüzü tasarladı ve kullanıcıların telefonlarından bir fotoğraf çekme ve bir Saat yüzünü kendileri için kişiselleştirme seçeneği var. Özellikler açısından, kullanıcılar kalp atış hızını, kan oksijen (SpO2) seviyelerini ve uykuyu takip edebilir. Ayrıca 110’dan fazla egzersiz moduna sahiptir. En önemlisi, akıllı saat bir OnePlus TV’ye bağlanabilir ve uzaktan kumanda görevi görebilir. Şirket, yoğun kullanımda bir haftalık pil ömrünü iddia ediyor.

  • Amazfit GTR 2

Amazfit GTR 2, klasik yuvarlak şekilli saatlerin hayranları için tasarlanmıştır. 326ppi piksel yoğunluğu ve 450 nit maksimum parlaklık sunan 1.39 inç AMOLED ekrana sahip. Tıbbi olarak onaylanmamış olsa da kan-oksijen doygunluğu ölçümü de vardır. Amazfit, GTR 2’de 14 günlük pil ömrü sunabilen 417mAh pil sağladı. Kullanıcılar, 12 profesyonel spor modu ile sağlık özelliklerini takip edebilir.

Amazfit GTR 2 Akıllı Saat
Amazfit GTR 2

 

  • Oppo Watch

Oppo Watch’ın 41 mm ve 46 mm olmak üzere iki çeşidi vardır ve Wear OS by Google’da çalışır. Kaputun altında, her iki varyant da Qualcomm’un Snapdragon Wear 3100 SoC’sini bir Ambiq Micro Apollo 3 yardımcı işlemcisiyle birlikte paketliyor. Oppo Watch’un önceden yüklenmiş özellikleri arasında Güç Tasarrufu Modu, mesaj bildirimleri, adım takibi, kalp atış hızı izleme ve farklı egzersizleri izlemek için beş yerleşik sensör bulunur. Tek bir şarjla 24 saat pil ömrü sunduğunu iddia eden 300mAh pil ile destekleniyor.

  • Xiaomi Mi Saat Revolve Active

Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saat bu listedeki en uygun fiyatlı cihazdır ve her zaman açık özelliğine sahip 1,3 inç AMOLED ekrana sahiptir. Fitness için akıllı saat, entegre bir VO2 Max sensörü, SpO2 sensörü, GPS, uyku monitörü, kalp atış hızı monitörü ve çok daha fazlasını alır. Saat ayrıca 117’den fazla spor modunu ve 110 özelleştirilebilir saat yüzünü destekler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2022

Konu hakkında yorumunuzu yazın