Acıbadem Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Acıbadem Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Acıbadem Sağlık Grubu, 1991 yılında ilk hastanesini kuran ve ülkemizde Sağlık alanında ki en büyük şirketlerin başında gelmektedir. Günümüz itibari ile 21 hastane, 16 tıp merkezi sahip olmakla birlikte 30 bine yakın çalışanı ile başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Acıbadem Hastaneleri ile problem yaşamanız durumunda veya bilgi almak için aşağıda ki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 5 544 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Hastaneler veya tıp merkezleri hakkında sıkıntı yaşamanız durumunda yukarıda ki telefondan ulaşabilirsiniz. Acıbadem Grup hakkında ki görüşleriniz ve fikirleriniz bizim için çok önemlidir. Lütfen aşağıda ki forumu kullanarak görüşlerinizi bildirin.

Tüm teknolojik altyapıyı kullanan Sağlık Grubu, güler yüzlü ve alanında uzman doktor, profesör ve hemşire kadrosu ise Adana, Atakent, Maslak, Sistina, City Clinic Tokuda hastanelerinde hizmet vermektedir. Tüm kalite standartlarını sağlayan Acıbadem Grubu, “360 derec” hizmet vermektedir.

1991 yılında semt hastanesi olarak hizmete başlayan grup, 2012’de IHH Healtcare Berhad ile yapılan anlaşma ile sürekli olarak yatırım almış ve Malezya, Japonya ve Asya Pasifikte kendine yeni stratejik ortaklar bulmuştur. Acıbadem Sağlık Grubu Dünya’nın en büyük ikinci sağlık zinciri olan Mitsui&Co. Ltd. şirketi ile de 2012 yılından itibaren ortaklık yapmaktadır.

2016 yılında ise Bulgaristan’da en önemli sağlık şirketlerinden olan Tokuda Grup ve City Clinic şirketi satın alınmış ve Acıbadem bünyesine katılmıştır. Acıbadem bu yatırımın yanında 125 milyon Euroluk ek bir yatırım ile de birlikte Bulgaristan’ın en büyük sağlık firması haline gelmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın