Açıköğretim Fakültesi Telefon Numarası

Click to Comment

Açıköğretim Fakültesi Telefon Numarası

Anadolu Üniversitesi’nin Eskişehir’de bulunan Yunus Emre Kampüsünde bulunan Açıköğretim Fakültesi Merkez Bürosu ile iletişime geçmenizi sağlar.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi örgün öğretim programları içerisinde yer alma imkanı olmayan vatandaşların “Fırsat Eşitliği” ilkesi doğrultusunda yükseköğretim programlarından faydalanmalarına imkan tanımak amacıyla 32 yıldır başarıyla faaliyet göstermektedir. Günümüze kadar toplam 2 milyon 200 bin kişinin yükseköğretim programlarını tamamlamasına fırsat vermiş ve şu anda da bünyesinde 1 milyon 400 bin öğrenci bulundurmaktadır. Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat fakültesi olarak üç adet fakülteyi de bünyesinde bulundurmaktadır.

“Sınavsız İkinci Üniversite” kolaylığı ile birlikte üniversite öğrencileri ve mezunları tekrar üniversite sınavına girmeye gerek kalmadan açıköğretim sistemindeki bölümlere yerleşebilmekte ve eğitim alabilmektedirler. Açıköğretim sistemi örgün öğretim programları ile aynı anda yürütmenin serbest olduğu bir sistemdir ve bu da istendiği taktirde iki diplomanın aynı anda alınabilmesini mümkün kılar.

Açıköğretim Fakültesi Telefon Numarası 444 10 26 ‘dır.

Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezi Telefon Numarası (10 HAT) 0850 200 46 10 (11,12,13,14,15,16,17,18,19)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın