Acun Ilıcalı Telefonu ve İletişim Yolu

Click to Comment

Acun Ilıcalı Telefonu ve İletişim Yolu

Acun Ilıcalı Telefonu ve İletişim Yolu

Acun Ilıcalı, daha önceden dünyayı gezen ve tanıtan bir spiker olarak bilinmekteydi. Kültürü ve bilgisi aşırı derecede yüksek olan Acun bey, Acunn medya adındaki şirketi ve TV8’i satın alması sonrasında gündeme bomba gibi oturdu. Kendisi her zaman güler yüzlü, sevecen ve insanlara karşı saygılı davranmakta olup, spor spikerliği de yaptı.

Yabancı Rap & Hip-Hop tarzı müzikleri oldukça seven sayın ILICALI, iletişim yolu olarak telefon numarasını kesinlikle paylaşmıyor. Sebebi ise on binlerce kişinin rahatsız etmesi. Paylaşılsa dahi anında reddediliyor ve hat kapatılıyor.

Acun Ilıcalı telefonu ve iletişim yolu bulmak istiyorsanız başlığımız altındaki yorumlarınızla bir tartışma alanı yaratarak kendisine ulaşmayı deneyebilirsiniz. Ya da sitesi üzerinden e-posta göndererek şansınızı zorlayabilirsiniz.

Acun ılıcalı iletişim için en kısa yol sitesi üzerinden posta göndermektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Acun Ilıcalı Telefonu ve İletişim Yolu (3 Yorum)

  1. Benim müthiş bir projem var herkesi ekranlari basina kitleyecek ve izlenme rekoru kıracak.Bu projeyi Acun Ilicalidan baskasi yapamaz.Kendisiyle bunu paylasmak isterim.Danışmanlarıyla paylaşmam.