Adidas Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Click to Comment

Adidas Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Spor ayakkabıları arasında öncü markalar olan nike ve adidas ayakkabıların en çok tercih edilen ürünlerini sizler için derledim. Ürünler arasında günlük kullanıma uygun olanları ve tamamen spor odaklı olanları da mevcut. Fiyat çevresinde incelendiğinde de farklı segmentlere hitap edildiği görülmekte. Şimdi birlikte inceleyelim.

Spor Ayakkabı Modelleri

1. Adidas Runfalcon

İlk sırada yer alan Adidas Runfalcon Erkek Koşu ayakkabısı tasarımı bakımından spor aktiviteleri dışında sossal yaşantıda da tercih edilebilecek bir ayakkabı olmasıyla karşımıza çıkıyor. Hava alan astarlarının olması ayak konforu için de önemi bir etken.

adidas ayakkabı
adidas ayakkabı

2. Adidas Superstar

İkinci sırada Adidas Superstar ayakkabıları görmekteyiz. Bu ayakkabıların yıllardır çokça tercih edildiğini görmek mümkün. Spor aktivitelerinin ötesinde günlük kullanımda daha çok tercih edilmekte. Astarsız bir yapıda olması tamamen hava almadığını göstermez ancak diğer astarlı ayakkabılara göre ayak konforunu biraz da olsa etkileyebilir.

 

3. Adidas Terrex Swift

Adidas Terrex Swift ayakkabılar ise yüksek konfor sunmaktadır. Fiyat bağlamında diğer ayakkabılardan çok daha yüksek bir fiyatla karşımıza çıkmakta. Özellikle spor aktiviteleri ve doğa yürüyüşleri için tasarlanmıştır. Üst segmentte en çok satılan ürünlerdendir.

4. Nike Air Max

Nike Air Max ayakkabılar ise uzun zamandır hem günlük rutinde hem de spor aktivitelerinde tercih edilen ayakkabılardır. Unisex olması, hava alması, boy avantajı sağlaması nedeniyle çokça tercih edilmektedir.

Bir diğer Air Max modeli ise erkeklere uygun tasarlanmış spor ergonomisine daha uygun bir ayakkabıdır. Hava alması, taban konforu gibi unsurlarla karşımıza çıkmakta ve nike ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilenlerdendir.

5. Nike Air Force

Nike Air Force spor ayakkabı ise günlük rutinde çokça kullanılan bir türdür. Hava alma özelliği düşük olsa da estetik yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Unisex yapısı nedeniyle bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Günümüzde adidas ve nike ayakkabı modellerinin bir çok spor ayakkabı çeşidi bulunmaktadır. Sektörün iki öncü markasının spor ayakkabı modellerini seçerken konforlu ve aynı zamanda şık bir ayakkabı olması önem arz etmektedir. Spor ayakkabı modelleri sadece spor yaparken değil aynı zamanda şık bir kombinin altında da tercih edilmektedir.

Bir sonraki yazıda  kamp tutkunlarının en çok satın aldıkları ürünlerden olan kamp sandalyesinden bahsetmiş olacağız.

Siz de daha fazla nike ve adidas spor ayakkabı modellerini incelemek isterseniz n11’in internet sitesinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bahsi geçen spor ayakkabı modelleri ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 😀

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın