Ak Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgleri

Click to Comment

Ak Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgleri

AK SİGORTA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. Sigortacılık sektöründe alanında uzman çağrı merkezi personeli ile tüm şikâyet, sorun ve önerileriniz için hizmet veren öncü firmalar arasında yer alıyor.

AK SİGORTA MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

444 27 27 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

AK SİGORTA MÜŞTERİ YORUMLARI VE ŞİKAYET PAYLAŞIMI YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ.

AK SİGORTA ADRES BİLGİLERİ: Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi, No:8 Kule:1, Kat: 0-6 Ümraniye 34771 İstanbul-Türkiye

AK SİGORTA E-POSTA ADRESİ:  bilgi@aksigorta.com.tr

AK SİGORTA GENEL MÜDÜRLÜK: 0 216 280 88 88

AK SİGORTA FAX NUMARASI: 0 216 280 88 00

AK SİGORTA ÇALIŞMA SAATLERİ: Firmanın çağrı merkezi üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Sigortacılık sektörünün amiral gemilerinden biri olan Ak Sigorta sigortacılık hizmetleri, bireysel ve kurumsal alanda yenilikçi kampanyaları ile sigorta sektöründe belirleyici rol oynayan yerel ağırlıklı bir kuruluştur. Müşteri şikâyetleri konusunda sağladığı hizmetler kadar yenilikçi ve yapıcı bir politika güden firma, gelen müşteri şikâyetleri, müşteri yorumları ve müşteri önerileri üzerinde şekillendirdiği hizmetleri sektörde belirleyici bir rol oynamıştır. Firmanın internet sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapacağınız görüşmelerde şikâyet ve önerlerinizi kolayca paylaşabilir, anlık çözümlerle sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bireysel sigortacılık hizmetlerini bünyesinde barındıran Ak Sigorta, yaşanan sağlık sorunlarının dışında, kurumsal anlamda da başarılı bir yol izlemektedir. Firmaların personel sigortaları konusunda oldukça pratik çözüm paketleri sunan firma, düzenli olarak yaptığı yenilikçi kampanyalar ile yalnızca bireysel müşterilerinin değil, kurumsal kimlikteki birçok firmanın da tercihi hâline geliyor. Genel afetler konusunda da oldukça başarılı hizmetler sunan firma, çağrı merkezinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan müşteri temsilcisi ile kolay ve pratik iletişim konusunda da yenilikçi bir yol izliyor.

Siz de sitemiz üzerinde yer alan çağrı merkezi numarası üzerinden firma ile iletişime geçebilir, müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler sonrası şikâyet ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Ak Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgleri (1 Yorum)