Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Click to Comment

Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Tüketiciler için ücretsiz bir bilgi edinme servisi olarak faaliyet gösteren Akakce, alışverişleriniz için fiyat araştırması yapmak istediğinizde son derece hızlı bir çözüm bulmanızı sağlar. Çeşitli mağazaların web sitelerinden elde ettiği ürün, satış fiyatı, kampanya bilgilerini; ilgili kategoride sıralayarak; satın almak istediğiniz ürünün en uygun hangi mağazada satıldığını size listeler. Ayrıca, aradığınız ürünü kolayca kategorilendirerek sıralamanıza yardımcı olur. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde, aradığınız ürünü hangi mağazalardan satın alabileceğinizi size gösterir.

Akakce Müşteri Hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Firmanın politikaları incelendiğinde, yalnızca fiyat araştırması ve alıcı ile satıcının birbiriyle buluşmasına yardımcı olduğunu görüyoruz. Site üzerinden satın alma işlemleri, direk olarak satıcı firmalar tarafından gerçekleştirilir. Sipariş veya ürün ile ilgili tüm iletişim süreci, satıcı firmalar ile gerçekleştirilmelidir.

Akakce Üzerinden Yapılan Alışverişler ile İlgili İletişim Kanalı

İlgili site üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerle ilgili soru ve sorunlarınız için Akakce firması ile iletişim mümkün olmuyor. Yalnızca bir aracı firma olduğundan, tüm sorularınızı satıcı firmaya iletmeniz gerekiyor. Bunun için üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yaptıktan sonra:

 • İletişim sayfasına giriş yapın.
 • İptal, iade ve değişim işlemleri için ilgili alana satıcı mağazanın ismini yazın.
 • Karşınıza çıkan sayfada, mağazanın iletişim bilgileri görünecektir. Bu iletişim bilgilerini (firma unvanı, kolay sipariş ekranı üzerinden mesaj gönderme bağlantısı, adres bilgisi, vergi dairesi ve vergi dairesi numarası) kullanarak, sorun ve sorularınızı firmaya iletebilirsiniz.

Akakca Üzerinden Satıcıya Yorum Yapmak için:

 • Siteye üyelikle giriş yaptıktan sonra “İletişim” sayfasına giriş yapın.
 • “Satıcıya Yorum Yap” bağlantısına tıklayın.
 • Ardından karşınıza çıkan formda sipariş numarası, sipariş tarihi, hız (zamanında gönderildi, geç gönderildi ve hiç gönderilmedi seçeneklerinden birisini seçin), hizmet ve paketleme (çok iyi, yeterli ve yetersiz seçeneklerinden birisini seçin), kargo firması seçimi ve puanlaması (çok iyi, yeterli ve yetersiz seçeneklerinden birisini seçin) yapın.
 • Son olarak “Görüşleriniz” alanına mesajınızı girebilirsiniz. Bu alana gireceğiniz mesaj, diğer kullanıcılar tarafından referans niteliği taşıdığından önemlidir.
 • Paketleme durumu hakkında görsel yükleyebilirsiniz (tercihe bağlı).

Akakce Üzerinden Görüş, Öneri ve Yorumlarınızı İletme

Firmayla herhangi bir çağrı merkezi aracılığıyla görüşmek mümkün değil. Ancak görüş, öneri ve yorumlarınızı iletebiliyorsunuz. Bunun için siteye üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra:

 • “İletişim” sayfasını ziyaret edin.
 • Sayfanın en alt kısmında yer alan “Görüş, Öneri ve Yorum” bölümüne tıklayın.
 • Açılan bölümde, ad, soyad, mail adresi ve metin bölümünü doldurun.
 • “Gönder” butonuna tıklayın.

İlgili bölüm firmaya ulaşılabilecek tek kısımdır. Genel olarak birkaç gün içerisinde mesajlarınız teknik birim tarafından okunup dikkate alınmaktadır. Ancak bu sayfa üzerinden yalnızca öneri, görüş ve yorum iletilebildiğinden, tarafınıza dönüş yapılmayabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın