Alarko-Carrier Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Alarko-Carrier Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş Türkiye’nin ilk kombi firmalarından olan Alarko firmasının müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

Alarko Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 0 128 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

İshak Alaton tarafından kurulan Alorko firması bugün 6 bin çalışan ile hizmet vermekte olan büyük bir kombi ve iklimlendirme firmasıdır. AL; Alım – Satım, AR; Araştırma, KO; komple tesisler anlamına gelmekte ve firma adı oldukça anlamlıdır. 1973 yılında holding haline gelen firma bir yıl sonra halka arz edilmiş ve 1997 yılında İMKB’de işlem görmeye başlamıştır. Carrier firması ile ortak olmuş ve iklimlendirme alanına yönelmiştir.

2004 yılında enerji, sanayi, turizm ve gayrimenkul faaliyetlerinde boy gösteren büyük bir holdingdir. 2009 yılında ise özelleştirilen Meram Elektrik firması ile Türkiye’nin %10’una elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Günümüzde 2,5 Milyar TL ciroya sahip büyük bir firmadır.

Ürettikleri kombiler ve ev eşyaları müadil markalara göre oldukça kalitelidir. Yine çok gelişmiş bir teknik destek ağı vardır.

Herhangi bir teknik destek alma veya bilgi almak için yukarıda verilen numaralardan firmayı arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana şehirlerinde genel müdürlükleri bulunmaktadır. Şirketin genel merkezi İzmit şehrinde bulunmaktadır ve verdiğimiz numara Genel müdürlüğün hizmet numarasıdır.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile, müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir, kafanızda ki soruları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın