Algida Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Algida Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Algida Tarihçesi

Algida 1990 yılında Türkiye pazarına girdi. Neredeyse 30 yıldır 7’den 70’e herkes için bilindik, sevilen bir marka olmayı başardı. Birçoğumuzun aklında dondurma denildiğinde ilk gelen markadır Algida. 4 mevsim ürünlerini market dolaplarında görebileceğiniz Algida, herkesin çok beğendiği lezzetleri, dondurma çatısı altında tüketicileriyle buluşturuyor.

Max, Cornetto, Carte d’Or, Magnum, Maraş Stick, Nogger Sandwich, Nogger Oreo, Atomix, Boom Boom, Classics, Frigola,  Viennetta gibi birçok markayı bünyesinde barındıran Algida, içerdiği besinlerle son derece şeffaf. Paketlerin içerik kısmını incelediğinizde, üretimde hangi maddelerin kullanıldığını görebilirsiniz.

Glutensiz dondurma olur mu, diyenler için de bir cevap sunuyor marka.  Gluten tüketmemesi gereken kişiler için Carte d’Or Classic Light ve Magnum After Dinner dondurmalarını üretti. Böylelikle herkesin dondurmadan keyif almasını sağlamış oldu.

Algida Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marka ve ürünler hakkında yorum ve görüşlerinizi, iş başvuruları, kariyer fırsatları, kampanyalar, çekilişler ve benzeri konularda Algida ile iletişim geçmek için kullanabileceğiniz bir Algida Tüketici Hattı bulunuyor.  Mesai saatleri içerisinde bu hattı aradığınız takdirde, müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Mesai saatleri dışında yaptığınız aramalarda ise çağrı merkezine iletişim numaranızı bıraktığınız takdirde, en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır. Algida’ya ulaşabileceğiniz telefon numarası şu şekildedir.

Algida Tüketici Hattı İletişim Numarası: 444 25 19

Algida Adres: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No: 13 Ümraniye/İSTANBUL

Algida İletişim Formu

30 yıllık serüveni ile ülkemizin en çok sevilen dondurma markalarından birisi olan Algida, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir marka olarak değerlendiriliyor. Bu kapsamda, müşterileriyle iletişimi de son derece kuvvetli. Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüketici hattının yanı sıra, Algida iletişim formu kullanarak da mesajınızı firmaya iletebilirsiniz. Bunun için şu adımları takip etmelisiniz:

  • com.tr adresini ziyaret edin.
  • Sitenin en alt kısmında yer alan menüden “İletişim” sayfasına tıklayın.
  • Karşınıza çıkan sayfada gerekli alanları doldurun ve mesajınızı iletin.

Şirketin, marka ve ürünleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için Algida İletişim Formu‘nu kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat internet üzerinden ücretsiz olarak Algida ile iletişime geçebilirsiniz. Bu formda, öncelikle mesajınızın konusunu (Marka veya ürün hakkında, kariyer merkezi ve iş başvuruları hakkında, şirket hakkında, medya ilişkileri hakkında, web sitesi hakkında) belirttikten sonra, adınız, soyadınız, sizinle iletişime geçilmesini istediğiniz e-mail adresiniz, yorumunuz, mesajınız ve son olarak cep telefonu numaranızı girip, mesajı gönder butonuna tıklayın.

Algida ile form kullanarak iletişime geçtikten sonra; ilgililer en kısa süre içerisinde mesajınıza istinaden size dönüş yapacaktır. Yoğunluğa göre mesajların incelenmesi belirli bir zaman alabilir. Formda belirttiğiniz kişisel iletişim adresleriniz aracılığı ile sizinle iletişime geçilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın