Apple AirPods 3 Çıkıyor.Üçüncü Nesil AirPods Özellikleri

Click to Comment

Apple AirPods 3 Çıkıyor.Üçüncü Nesil AirPods Özellikleri

 

Apple’ın yeni nesil TWS kulaklıklarını 14 Eylül’de şirketin “California Streaming” etkinliği sırasında tanıtacağı söyleniyor. Tanınmış Apple analisti Ming-Chi Kuo da kısa süre önce Cupertino merkezli devin 14 Eylül etkinliği sırasında üçüncü nesil AirPod’ları piyasaya süreceğini söyledi. Analistin MacRumours kaynaklı yatırımcı notuna göre, Apple’ın yeni modelin piyasaya sürülmesinin ardından AirPods serisine nasıl davrandığına dair iki olası senaryo var.İlk senaryoda Kuo, Apple’ın üçüncü neslin fiyatını daha yüksek tutabileceğini söylüyor. Mevcut modeli seride tutmak için mevcut 2. Nesil AirPod’lardan daha fazla.İkinci olarak Apple, AirPods 2’nin fiyatını düşürebilir ve bir sonraki seride AirPods 3 ile değiştirebilir.Bütün bu spekülasyonlar arasında bir göz atalım. Apple AirPods 3 hakkında son birkaç aydan beri ortaya çıkan söylentilere dayanarak bildiğimiz her şey.

Apple AirPods 3

Üçüncü nesil AirPod’ların AirPods Pro’ya benzer bir tasarım diliyle gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte, yaklaşmakta olan AirPods 3’ün silikon uçlu olup olmayacağı konusundaki spekülasyonlar hala olgunlaşmış durumda. Bazı görüntüler, üçüncü nesil AirPod’ların silikon kulak uçlarıyla geldiğini gösterirken, bu yılın başlarında ortaya çıkan bazı canlı görüntüler, silikon kulak uçları olmayan üçüncü nesil AirPod’ları gösterdi.

AirPods 3, AirPods Pro’ya benzer görünse de, Aktif Gürültü Önleme gibi birçok “Pro” özelliğinden yoksun olacak. Apple’ın AirPods 3’e dahil edilebilecek yeni bir kablosuz çip üzerinde çalıştığı söyleniyor. pil ömründe bazı iyileştirmeler ve yeni çip, üçüncü nesil AirPod’lara genişletilmiş menzil getirebilir.TWS kulaklıkların ayrıca, kullanılana benzer daha kompakt bir entegre çipte sistem (SiP) içerdiği söyleniyor. AirPods Pro Ses kalitesinin de AirPods Pro ile benzer olduğu söyleniyor.

Pil açısından, AirPods Pro’nun ikinci nesil AirPod’lara kıyasla yüzde 20 daha büyük bir pil kutusuyla geldiği ve kablosuz şarj özelliğine sahip olacağı söyleniyor. Her AirPod’un içinde benzer boyutta ayrı piller olacaktır.

Diğer özelliklerde, üçüncü nesil AirPods Pro’nun “AirPods Pro”da kullanılanla aynı basınç tahliye sistemini kullandığı söyleniyor. Bu, AirPod’ların daha uzun süre kullanılmasından kaynaklanan rahatsızlığı azaltmak için kulak içindeki basıncı eşitlemek içindir.

Üçüncü nesil AirPod’ların 14 Eylül’de Apple’ın iPhone 13 serisini ve Apple Watch Series 7’yi piyasaya süreceği “California Streaming” etkinliği sırasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Apple etkinliği Apple’ın web sitesinde, YouTube sayfasında canlı olarak yayınlanacak. , ve onun sosyal medya kolları.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın