Arena Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Arena Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından birisi olan ve en değerli ilk 150 şirket arasında yer alan Arena Bilgisayar’ın müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim adresleri aşağıda sizler için verilmiştir.

Arena Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 212 364 67 00 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Aşağıda yer alan formu doldurmanız durumunda ise firma hakkında ki iyi dileklerinizi ve şikayetlerini belirtebilirsiniz. Unutmayın, bu yorumlar yayınlanacak ve şirketin dikkatini çekecektir.

Arena Bilgisayar, İMKB’de ki adı ile ARENA, Türkiye’de teknolojik ürünlerin tedarik zinciri konusunda ki lider firmalarından birisidir. Yenilikçi, Kurumsal ve sürekli olarak büyümeyi hedefleyen firma 7500’ü aşkın satış noktasına ve 400 tedarikçiye hizmet vermektedir. Bilişim sektörünün yanında telekomünikasyon, elektronik ve İnternet perakendeciliği gibi geniş bir hizmet ağına sahiptir. Şirketin merkezi İstanbul’da olmakla birlikte şirket 1991 yılında faaliyete geçmiştir. Şirketin hisseleri 2000 yılından itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında işlem görmektedir.

Türkiye’de ki Bilişim ve İnternet sektörünü devamlı olarak ileriye götürmeyi hedefleyen firma, teknoloji çözümleri konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutup en ucuz maliyetle hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Yine teknoloji alanında bir Dünya markası olamaya çalışan firmanın bugün itibariyle Türkiye’nin en değerli ilk 150 şirketi arasındadır.

Arena firması ile diğer firmalar arasında ki en büyük fark yenilikçiliktir. Yönetim ekibi sürekli olarak yenilikçi teknolojileri ülkeye ilk kez getirmeye çalışmakta ve bu alanda tüm sektöre liderlik yapmaya çalışmaktadır. Tedarikçilerinin ve müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı cevap vermek ise yine firmanın hedefleri arasındadır.

Donanım alanında ise kişisel bilgisayar sistemleri, çevre donatıları, ağ ve iletişim ürünleri, multimedya ürünleri, projektörler, kamera ve görüntü sistemleri gibi alanlarda hizmet veren firma yazılımda ise birçok kaliteli ve üst düzey firmaya dijital anlamda destek vermektedir. Şirket 300 markaya ait 18.500 stoklama ünitesi projesini yürütmektedir.

Bu yazımızda Arena Bilgisayarın faaliyetlerini, gelişim sürecini ve en önemlisi de müşteri hizmetleri telefon numarasını paylaştık. Aşağıda ki yorum kısmından şirket hakkında ki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın