Arma Filtre Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Click to Comment

Arma Filtre Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Arma Filtre firması Sakarya’da kurulmuş ve Türkiye’nin en büyük Filtre şirketlerinden birisidir. Bu makalede Arma Filtre’nin herhangi bir ihtiyaç halinde ulaşabileceğiniz telefon numarası ve müşteri hizmetleri adreslerini bulabilirsiniz.

Arma Filtre Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

(0264) 276 90 10 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

1988 yılında 5 arkadaşın 3 çalışan ile birlikte kurduğu bir şirket olan firma bugün 36.000 metre kare alanda ve 1600’den fazla çalışanıyla 3 ülkede üretim yapan sektörün lider firmalarından birisidir.

Şirket 1997 yılında 5000 metre karelik yeni bir fabrika kurmuş ve 2004 yılında ise Amerika’nın California eyaletinde faaliyete geçmiştir. 1 yıl sonra İtalya’da Arma S.R.L adıyla faaliyete geçtikten sonra 2007 yılında Çin’de üretim sahası kurmuştur.

2008 yılında Polonya’da ve 2014 yılında ise Brezilya’da faaliyetine başlamıştır. Şirketin uzmanlık alanı Metal Filtre ve Komponentleri olmakla birlikte Alüminyum ve Paslanmaz Çelik Profil üretiminde de pazar lideridir. Kurulduğu günden itibaren akla ilk gelen tedarikçi olma hedefini gerçekleştirmeye çalışan firma müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Görselliğin yanında fonksiyon ve detaya da öne gelen firma Dünya’nın en büyük beyaz eşya ve otomotiv firmaları ile çalışmaktadır.

Kalite politikası itibariyle çevre şartlarını dikkate alan firma yasal ve mevzuat şartlarına uyarak hatasız bir şekilde ürün üretmeye çalışmaktadır.

Tedarikçilerinin gelişimini sürekli olarak destekleyen ve uluslararası ISO 9001 şartlarını sağlayan bir firmadır. Personelini sürekli olarak eğiten firma Türkiye’de hem ithalata destek olmakta hemde sanayi sektöründe Türkiye’nin ihtiyacı olan ara eleman ihtiyacını karşılamaktadır.

Misyon olarak ta, müşterilerine değer yaratmayı ilke edinmiş ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve bu alanda çözüm sunmaya çalışan bir firmadır.

Adresi; Sakarya 1.OSB 1. Yol No:13 Arifiye Sakarya olan firmanın mail adresi; info@armafiltre.com.tr ‘dir. Firmaya bu iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın