Asaş Alüminyum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Asaş Alüminyum Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ASAŞ firması 1990 yılında kurulmasına rağmen Türkiye’nin en değerli şirketleri arasına girmiş ve ülkemizin yurt dışında da gururu haline gelmiştir. Asaş Alüminyum’un müşteri hizmetleri telefon adresleri ve iletişim adresleri aşağıdadır.

Asaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 216 680 07 80 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Aşağıda bulunan alandan yorum yaparak, şirket hakkında ki olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Gebze de kurulan firma daha sonrasında Sakarya’nın Akyazı bölgesine gelmiş ve son teknoloji kullanılarak 5 adet üretim tesisi kurmuştur. Bugün itibari ile Asaş 2200’den fazla çalışana sahiptir ve 80 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. İstikrarlı büyüme konusunda da Türkiye’de 79. sırada yer almaktadır. Avrupa’nın lider Alüminyum üreticilerinden olan firma, yenilikçi, teknolojik ve bakanlık onaylı ilk Araştırma ve Geliştirme Merkezine sahiptir.

Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretmekte olan firma neredeyse her üründe 50.000 ton’un üzerinde üretim yapmaktadır.

Asaşpen, Naturalbond, Aludes, Rescara, Naturoll markaları Asaş markasının altında yer alan markaların başında gelmektedir. Sanata verdiği destekle de Asaşsanat firmasını kurarak destek vermektedir. Kurduğu sanat atölyesinde sanat ve tasarım öğrencileri ile yine aynı alanda uzman olan akademik personelleri buluşturmaktadır.

Birçok seminer ve kurslar organize ederek hem sanat faaliyetlerine katılım gösteren firma hemde eğitim programları ile çalışanlarını sürekli olarak eğitmektedir.

Sürekli olarak büyüyen firmanın özellikle Asaşpen ürünü birçok evde, yeni binalarda ve kamu binalarında bulunmaktadır. Yukarıda verdiğimiz telefon adresi ile firmaya ulaşabilirsiniz. Yine firma hakkında ki görüşlerinizi bildirmek içinde aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın