Aselsan Telefon Numarası ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Aselsan Telefon Numarası ve İletişim Adresleri

Bilgiyi, güce ve güvene dönüştüren kuruluş sloganı ile hareket eden ve ülkemizin gurur kaynağı olan Aselsan, 1975 yılında kurulmuş ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağlı bir anonim şirkettir. Şirketin faaliyetlerini, kuruluşunu ve telefon numarasını bu makale aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Aselsan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (312) 592 10 00​ AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Şirket hakkında ki görüşleriniz için veya herhangi bir konuda bilgi almak için yukarıda yer alan numarayı arayabilirsiniz. Yine şirket hakkında ki görüşlerinizi aşağıda yer alan kısımda bizlerle ve diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

İKMB’de işlem gören Aselsan firması, Türkiye’nin en büyük savunma elektroniği kuruluşudur. TSK’nın her türlü mühimmat ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla radar, haberleşme, elektronik harp, insansız hava araçları, füze sistemleri, komuta kontrol sistemleri, ulaştırma, güvenlik ve sağlık teknolojilerine yönelik çalışmalar yapan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip şirkettir.

Şirket, ülkemizin en değerli ilk 50 kuruluşu içerisinde yer alırken Dünya çapında da ilk 100 savunma sanayi şirketi içerisinde yer almaktadır. Bölgesel ve uluslararası pazarda birçok stratejik ortaklığı bulunmaktadır.

Aselsan şirketi, ülkemizde yakaladığı başarıyı yurt dışında yani küresel pazarda yakalamış ve birçok savunma şirketleri ile birlikte stratejik ortaklık yaparak kendini geliştirmiştir. 5000’i aşkın personeli ve nitelikli mühendisleri ile birlikte yıllık cirosunun %10’una yakın bir rakamı Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine ayırmaktadır.

2014 yılında Aselsan Akademi kurulmuş ve bu akademi sayesinde daha yetkin personel yetiştirilmesi amaçlanmıştır. Savunma sanayinde önemli bir dergi olan Defense News dergisi tarafından düzenlenen ilk 100 savunma şirketi arasında Aselsan 67. sırada yer almıştır. Bir kaç sene önce sıralamaya bile giremeyen firmanın bu sıraya gelmesi ise büyük bir başarıdır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın