ATV TELEFON NUMARASI ve İHBAR HATTI

Click to Comment

ATV TELEFON NUMARASI ve İHBAR HATTI

ATV İLETİŞİM TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. ATV televizyonuyla iletişim kurmak, irtibata geçmek, ihbarda bulunmak için aşağıdaki numara yeterlidir.

ATV İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

444 888 1

(YUKARIDAKİ NUMARAYI CEP TELEFONUNUZDAN TEK DOKUNUŞLA ARAMANIZ MÜMKÜNDÜR. )

Türkiye’nin önde gelen özel televizyon kanallarından bir tanesi olan ATV, izleyicileriyle yukarıdaki telefon numarası aracılığıyla iletişim kurmaktadır. Çağrı merkezini arayıp daha iyi bir ATV için siz de katkı sağlayabilirsiniz. Her türlü şikayet, öneri, soru ve eleştiri için siz izleyicilerin görüşlerini kabul etmek kanalın iyileşmesine neden olacaktır. Birçok sevilen televizyon programını seyircilerle buluşturan, ücretsiz olarak ulusal yayın yapan kanal seyirci memnuniyetine oldukça önem vermekte olup özellikle sizlerin ulaşması için yukarıdaki hattı kullanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


ATV TELEFON NUMARASI ve İHBAR HATTI (7 Yorum)

 1. Müdür anlının proğramında avukatın ve psikiyatrinin canlı yayında sürekli uyuklamaları gözden kaçmıyor

 2. f.x tv yönetimi dahil herkese….sizin Allah ile probleminiz mi? var.
  samsundaki spor müsabakasındaki minik baş örtülü kızlarımız hakkındaki yayınınoza taraflı yanlı haberciliğinize istinaden yazdım.sizin için değil Allah için kızlarımızı öyle giyindiriyoruz bunu yorumlamak pişpişlemek size kalmadı.önünüzden yiyin.

 3. Teror orgutu fetocular yuzunden cezaevleri doldu taştı insanlar yerlerde yatıyor buyuk sıkıntılar yaşıyor devlet buna bir care bulması gerekiyor acil hemde kendileri nasıl rahat uyuyorlar acaba

 4. Cumhurbaşkanımıza karşı alçakca, hakaret içerikli fotoğraflar yayınlayan yurt dışından yayın yapan abdnews.pe.hu adlı internet sitesi SİBER GÜVENLİK TİM tarafından etkisiz hale getirilmiştir.

  #siberguvenliktim
  #SGT

  Bilginize

  HERŞEY VATAN İÇİN