Avis Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Avis Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Türkiye’nin en eski Rent a car şirketlerinden olan Avis firmasının müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcileri iletişim bilgileri ve mail adresleri aşağıdadır. Şikayet, soru, fiyat bilgisi ve İade talebi için aşağıda ki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Avis Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 2 847 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Yerli sermaye ile temelleri 40 yıl önce atılan Avis firması Rent a car yani araç kiralama işinde sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Bu sektörde yaşanan ve Türkiye’de yaşanan krizlerden ve birçok zorluklardan başarı ile çıkmış ve öncü firmalardan birisi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak fiyat konusunda da yine müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır.

Filo araç kiralama işinde de yine sektörün öncülerinden olan firma Koç firmasının desteğini sürekli olarak görmekte ve kurumsal bir firmanın verdiği sorumluluk ile hareket etmektedir. Firmanın aldığı bazı ödüller aşağıda mevcuttur;

  • 2014 EMEA* Üstün Başarı Ödülleri
  • 2013 EMEA* Yılın Lisansiyesi
  • 2014&2013& 2012 & 2011 & 2009 Skalite “En İyi Araç Kiralama Şirketi’’ Ödülü
  • 2011 EMEA Yüksek Performans Ödülü
  • 2013&2011 World Travel Awards “ En İyi Kurumsal Araç Kiralama Şirketi’’
  • 2009 EMEA Mükemmel Müşteri Hizmetleri Ödülü
  • 2008 EMEA Yılın Lisansiyesi

Avis’in hizmet listesine baktığınızda; Uzun dönemli araç kiralama, seyahat acentesi kurumsal anlaşmalar ve kurumsal araç teklifleri hizmetlerini görebilirsiniz. Avis Araçları kısmına tıkladığınızda ise Ekonomik Araçlar, Orta Sınıf Araçlar, Üst Sınıf Araçlar ve SUV Araç listesini görebilirsiniz.

Firmanın sizden talep ettiği kiralama koşulları ise oldukça makuldur. 1 adet kredi kartı, 21 yaş zorunluluğu ve en az 1 yıllık ehliyet yeterli olarak görülmektedir. Yine İzmir, İstanbul, Ankara ve Bodrum şehirlerinde şoförlü araç kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile, müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir, kafanızda ki soruları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz. Mail adresi; res@avis.com.tr . Paylaştığımız mail adresine de mail atarak her türlü bilgiyi elde edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın