Banvit Müşteri Hizmetleri İletişim

Click to Comment

Banvit Müşteri Hizmetleri İletişim

1968 yılında kurulan Banvit A.Ş. Türk kanatlı sektörünün lider firmalarından birisidir. Uluslararası ticaret gerçekleştiren firma ayrıca Romanya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai’da satış ve pazarlama yatırımlarına imza attı. Bu sayfadan Banvit kurumsal bilgilerine, üretim bilgilerine, Banvit tüketici tanışma hattı telefon numarasına erişebilirsiniz.

Banvit Şirket Bilgileri

Yarım asrı aşkın faaliyet süresi boyunca piliç eti üretimi yapan ve ülkemizdeki ilk temizlenmiş, poşetlenmiş taze piliç üretimine imza atan firma, 2001 yılı itibariyle hindi eti ve işlenmiş diğer hazır gıdaların üretimine başladı. Hindi ve piliç üretiminin ardından 2005 yılında da kademeli olarak kırmızı et sektörüne giriş yaptı. Böylelikle üretimini gerçekleştirdiği kırmızı et ürünlerini de Banvit çatısı altında pazarlamaya başladı. Sektördeki bir diğer ihtiyaç olan yem üretimi de Banvit firması tarafından yapılmaktadır. Bu ürünler, özellikle serbest yetiştiricilik yapan çiftçiler tarafından tercih ediliyor.

Banvit İletişim Bilgileri ve Tüketici Danışma Hattı

Gıda sektörünün ülkemizdeki öncü kuruluşlarından olan Banvit, müşterisi olsun veya olmasın herkese kolay iletişim yöntemleriyle ulaşım imkanı sağlıyor. Banvit tüketici danışma hattı ile aklınızdaki tüm soru, görüş, öneri ve şikayetleri iletebilir, insan kaynakları vasıtasıyla iş olanakları, İK anlayışı, Banvit’te staj, eğitim ve gelişim, sosyal imkanlar, iş başvuru formu gibi aradığınız bilgilere erişebilirsiniz.

  • Banvit Tüketici Danışma Hattı Numarası: 0 800 297 94 94 – 0 850 288 86 00
  • Banvit Şirket Merkezi Telefon Numarası: 0 266 733 86 00
  • Banvit Fax Numarası: 0 266 733 86 18
  • Banvit e-posta Adresi: bilgi@banvit.com
  • Banvit Şirket Merkezi Adres: Ömerli Mah. Ömerli Sok. No: 208 Bandırma/BALIKESİR

Banvit Online İletişim Formu

Şirket, web sitesi kanalı ile her türlü konuda iletişim imkanı sunuyor. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde, banvitas.com sitesine giriş yaparak, “İletişim” sayfası bölümünden “İletişim Formu”na erişebilirsiniz. Ad, soyad, e-posta, telefon numarası, konu ve mesajınızı bu sayfa üzerinden girerek, iletişim formu gönderebilirsiniz. Konu seçimlerinizi:

  • Görüş ve Öneri
  • Teşekkür
  • Şikayet
  • Ürünler ile İlgili Soru
  • Yetiştiricilik ile İlgili Soru

bunlardan birisini tercih ederek yapmalısınız. Ardından aynı sayfada telefon, mail veya SMS kanallarından birisiyle size dönüş yapılmasını seçebilirsiniz. En kısa sürede firma yetkilileri, göndermiş olduğunuz iletişim formuyla alakalı olarak tarafınıza dönüş yapacaktır.

Banvit’e Sor

Beyaz et ile ilgili her konuda, online destek almak için Banvitesor.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Platform aracılığı ile ilettiğiniz sorular, uzmanlar tarafından değerlendirilerek cevaplanır. Aynı zamanda, diğer ziyaretçilerin sorduğu sorulara ve cevaplarına bu platform üzerinden erişebilirsiniz. Banvit’e Sor projesi ile birçok farklı konuda Banvit çalışanları videolu bilgi aktarımı yapmaktadır. Ürünlerin kullanımı, soslar, tarifler, online siparişler ve sipariş hattı ile ilgili konularda birçok paylaşımı inceleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın