Baykan Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Baykan Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş Baykan Kombi’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

Baykan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 0 308 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Tamamen Türk sermayesi ile kurulan Baykan Kombi, 1987 yılında ilk temellerini atmıştır. Türkiye’de Düzce Beyköy’de 50.000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur. Kombi ve Radyatör üreten firma ileri teknolojiyi ve otomasyonu kullanmaktadır.

Firmanın CE ve TSE belgeleri bulunmakla birlikte Ar-Ge departmanına büyük yatırımlar yapmaktadır. Ülkemizde 3 yıldızlı kombiyi üretmiş ve bu kombiye 6 yıl garanti vermektedir. Türkiye’de birçok ödül almıştır.

Baykan Kombi, Türkiye’de en büyük inşaat projelerinde ve birçok yüksek mühendis tarafından tercih edilen kaliteli bir firmadır. Yunanistan, Romanya, Ukrayna, Rusya ve Polonya gibi ülkelere ihracat yapmakta ve Türkiye’nin gururu olmaya devam etmektedir. 2007 yılında 120 bin konuta kombi satışı gerçekleştirmiştir.

Servis ve bakım hizmetlerini geliştirmek amacıyla bu alanda çalışan tüm çalışanlarını sürekli olarak seminerler ile desteklemiştir. Kombi firmaları genellikle çok aranan ve bilgi alınan firmaların başında gelmektedir. Bu sebepten dolayı yukarıda sizlere müşteri numarasını paylaşmış bulunmaktayız.

Yukarıda ki numara sayesinde firmayı arayabilir ve keşif ve teknik destek konusunda bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firma karın birçoğunu sürekli olarak yatırım yapmakta ve sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Diğer yandan, info@bottomline.com.tr adresine mail atmanız durumunda da bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın