BEİN DİGİTURK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI

Click to Comment

BEİN DİGİTURK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI

BEİN DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. DİGİTÜRK ABONELİK İPTAL İŞLEMLERİ, TEKNİK SERVİS İLE İLGİLİ BİLGİ ALMA İŞLEMLERİ, PAKET DEĞİŞİMİ GİBİ BİRÇOK FARKLI İŞLEMİNİZ İÇİN AŞAĞIDA BELİRTİLEN NUMARAYI ARAYABİLİRSİNİZ.

DİGİTÜRK MÜŞTERİ YORUMLARI VE MÜŞTERİ ŞİKAYETLERİ İÇİN DEĞERLİ TECRÜBELERİNİZİ AŞAĞIDAKİ FORM VASITASIYLA BİZLERLE DE PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

BEİN DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Digiturk Müşteri Hizmetleri +90 (212) 473 73 73
Kurumsal Müşteri Hizmetleri +90 (212) 473 73 83

AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARALARA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Televizyon ve internet üzerinden Turkcell Süper Lig Tv ve birçok yerli ve yabancı filmi yüzlerce farklı kanalı izleyiciyle buluşturmakta olan Digiturk için iletişim bilgilerini paylaştık.

Digitürk iletişim kanallarını oldukça etkin kullanmakta olan bir televizyon ve internet platformu sağlayıcısıdır. İstihdam ettiği çok sayıda müşteri temsilcisi ile hem televizyon abonelerine hem de Digiturk Play kullanıcılarına A kalite satış öncesi ve satış sonrası destek vermektedir.

Şikayetleriniz ve yorumlarınız için aşağıdaki kısımdan bizlerle ve sitemizin diğer kullanıcılarıyla görüş paylaşımında bulunabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Ayrıca konuyla ilgili BluTV Nedir? BluTV İletişim Numarası ve Kayıt makalemizi ve TİVİBU MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


BEİN DİGİTURK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI (1 Yorum)