Bellona Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Bellona Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Ülkemizde ki en büyük Mobilya üreticisi ve pazarlamacısı olan Bellona firmasının müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcileri iletişim bilgileri ve mail adresleri aşağıdadır. Şikayet, soru, fiyat bilgisi ve İade talebi için aşağıda ki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Bellona Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 33 99 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

1997 yılında başlayan Mobilya üretimi ve pazarlama serüveni Bellona için günden güne artmış ve bugün itibariyle Türkiye’nin en büyük mobilya firması haline gelmiştir. Firmanın ana üretim merkezi Kayseri Organize Sanayi Bölgesindedir ve toplamda 350.000 m2’lik büyük bir alana kurulmuştur. Bu alanın 200.000 m2’si kapalı üretim tesisidir.

Bellona firması çalışmalarını Boydak Holding adı altında yapmaktadır. Bellona gün itibariyle, 3.778 işçi ve 257 idari personel olmak üzre 4035 kişiyi istihdam etmektedir. Kurumsal firmanın verdiği sorumluluk ile hareket eden firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Misyon olarak; “Müşterilerin beklentilerinin ötesinde yüksek performanslı, Dünya standartlarında, kaliteli ve estetik mobilya, oturma grupları, yatak ve tekstil malzemeleri üretmek ve bu hizmeti başarılı bir şekilde tüketiciye ulaştırmak.” belirlemişlerdir.

Vizyon olarak ise; “Panel mobilya, oturma grupları, yatak ve ev tekstili ürünlerinde Dünya’da ki en iyi ilk 5 firma arasına girmektir.” Hedefini kendilerine koymuşlardır.

Tüm üretimler kalite standartları ve TS-EN-ISO-9001-2000 kalite standartına uygundur ve 39 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile, müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir, kafanızda ki soruları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın