Bilkom Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Bilkom Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Türkiye’nin en değerli Dijital Firmalarından birisi olan ve Koç Holding altyapısı ile kurulan Bilkom‘un iletişim numarası ve müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıda verilmiştir. Aşağıda ki telefondan direkt olarak tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Bilkom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 216 454 01 01 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Aşağıda bulunan alandan yorum yaparak, şirket hakkında ki olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

1984 yılında bilgi ve iletişim teknolojileri alanında faaliyete başlayan firma 2000 yılında Koç Holding çatısı altına geçerek günden güne büyümeye devam etmiştir.

“Dijital Ortağınız” sloganı ile hareket eden firma 30 yılı aşkın süredir birçok yerli ve global markaya hizmet vermektedir. Apple, Huawei, Asus, Alcatel, Warner Bros ve Celly gibi kaliteli ve büyük markalar hizmet verdiği markalardan sadece bir kaçıdır.

Müşteri portföyünü günden güne geliştiren firma, çalıştığı tüm firmalara değer katmaktadır. Başarısının arkasında ise “katma değerli dağıtıcılık” misyonu yatmaktadır. Bugün gelinen noktada Bilkom, Türkiye’de 500’ü aşkın ticari ortağı ile 5000’in üzerinde farklı satış noktasında 1 milyondan fazla ürünü halk ile buluşturmaktadır.

Satış, kanal geliştirme ve satış sonrası destek faaliyetlerini yürüten firma teknolojiyi de her alanda başarılı bir şekilde kullanmaktadır.  Kullanıcıların ürünlere ve Türkçe kaynaklara daha iyi ve hızlı bir şekilde erişmesini sağlayan firma 2016 yılından itibaren Dijital Dönüşüm Projeleri yürütmektedir. Bu projeler kapsamında dijitalleşmeyi ve operasyonel verimliliği güçlendirerek bir araç olarak kullanmaktadır.

Bilkom firması, sektörde ki ihtiyaçlara en hızlı cevap veren ve anında kaliteli bir çözüm sunan firmaların başında gelmektedir. Çalışanlarını da sürekli olarak eğitimlere tabi tutan firma bu alanda yetkin ve kaliteli eleman yetiştirmektedir.

Aşağıda ki yorum alanından daha önce firma ile çalışmışsanız, firma hakkında ki yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Bilkom firması ile iletişime geçmenin bir diğer yolu ise; destek@bilkom.com.tr adresine mail atmaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın