BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş Türkiye’ye “yüksek indirim” kavramını getiren öncü bir şirkettir. BİM diğer mağaza ve marketlerin aksine çoğu ürününü tedarikçiler ile anlaşarak ürettirir ve bu sayede maliyetleri düşürerek son derece düşük fiyatlardan satış yapmaktadır. BİM marketlerde ürün sayısı 600 ile sınırlı tutulup kalite odaklı bir anlayış benimsenmiştir.

Süslü ambalajlar, reklamlar gibi bir çok gereksiz masraftan kaçınarak müşterilerine tam olarak ihtiyacı olanı rahatlıkla karşılanabilen fiyatlardan sunmaktadır. Yaklaşık 20 yıl öncesinde 21 mağaza ile başlayan BİM günümüzde binlerce mağazaya ulaşmıştır ve düşük fiyatlarına rağmen devasa rakiplerini geride bırakarak metrekare başı karlılıkta Türkiye lideri olmuştur. Ayrıca Fas’ta 256, Mısır’da ise 110 mağazası bulunmaktadır.

BİM her hafta Cuma günü çıkardığı BİM Aktüel kataloğuyla da normalde ürün yelpazesinde olmayan bir çok çeşidi müşterilerine sunmaktadır.

BİM mağazaları iade konusunda da müşteri odaklı davranmaktadır. Eğer aldığınız ürünle ilgili bir sorunuz varsa BİM müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 254 44 44

BİM Genel Müdürlük Adresi ve Telefon Numarası 

Ebubekir Caddesi Numara: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul/ Türkiye
Telefon Numarası: 0216 564 03 03
Faks: 0216 311 79 78
E-posta Adresi: iletisim@bim.com.tr
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (3 Yorum)

  1. Yıllar dir bim den alış veriş yaparım ama artık dünya da tek market bim kalsa yine olmaz kaza ile bir paket limonlu soda kırdım bn Kendi çapında kendi işini yapan biriyim ayda 3bin ile 4bin arası bim maaza sına para bırakıyorum kırılan soda fiyatı 3.50kr böyle bir şey mi olur kaza ile insan ölüyor

  2. 25.08.2017 tarihinde bilecik bim gazi şubesinden aldığım yumurtalar kokmuş bozulmuş çıktı gerekli yerlere başvurdum ama maalesef ilgilenen yok..resmen insan sağlığı ile oynuyorlar…yazıklar olsun böyle satış politikasına….

  3. Şikayetciyim bim den bütün yiyeceklerin içinden fare pisliği çıkıyorsağlık bakanlığına şikayetçi olacağım insanların sağlığıyla oynuyorlar