BİMcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

BİMcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BİMcell Türkiye’nin son yıllarda en hızlı büyüyen ve artık neredeyse her semtte bir şubesi bulunan ucuzluk marketleri zinciri BİM’in Avea altyapısını kullanarak oluşturduğu GSM operatörüdür. BİMcell aynı BİM marketler gibi kampanya ve indirimlerle kısa sürede popüleritesini arttırmış ve 2014 senesinde 1 milyon aboneye ulaşmıştır.

BİMcell abonelik işlemleri için nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile herhangi bir BİM şubesine gitmeniz ve ilgili formları doldurmanız yeterlidir.

BİM mağazalarında SİM kart değişikliği ücretsizdir. BİMcell ayrıca tüm abonelerine, herhangi bir kampanya kapsamıa girmeye gerek kalmadan, her yöne görüşme için 6 saniyesi 1 kuruş ücretlendirme yaparak oldukça cazip hale gelmiştir. TL yüklemek için BİMcell Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. BİM mağazalarından  veya internet üzerinden de TL yükleme işlemi yapılmaktadır.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 4 551

Ücretlendirme

BİMcell hatlardan yapılan yapılan aramalarda yurtiçi tarifenizle ücretlendirilirsiniz, herhangi bir paket dahilinde değilseniz de 6 saniyesi 1 kuruş ücretle görüşme yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın