BODY SHOP MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Click to Comment

BODY SHOP MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

BODY SHOP MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI VE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ AŞAĞIDADIR. HER TÜRLÜ İADE, ŞİKAYET, SORU VE ÖNERİNİZ İÇİN BU HATTI ARAYABİLİRSİNİZ.

BODY SHOP MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0 (850) 622 9 827 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

YORUM YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

The Body Shop Türkiye güzellik ve bakım denince ülkemizde akla gelen firmalardan bir tanesidir. Türkiye genelinde çok sayıda AVM ve işlek cadde üzerinde bulunan mağazaları, yardımsever personelleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte, en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

%100 vejeteryan olarak belirtilen ürün yelpazesi cilt bakımı, vücut bakımı, makyaj, el bakımı, parfüm ve saç bakımı gibi birçok farklı ihtiyaca yönelik olarak belirlenmiştir.

İnternet sitesi üzerinden de doğrudan satış hizmeti veren firma, özellikle sezon başında ve sezon sonunda yaptığı indirimler ile adından sıkça söz ettirmekte, müşterilerine üst düzey ürünleri uygun fiyatlardan sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konusunda da sektörün liderlerinden bir tanesi olan The Body Shop, müşteri hizmetleri çağrı merkezi bünyesindeki çok sayıda müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilir, sorununuzun çözümüne en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın