Borusan Otomotiv Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Borusan Otomotiv Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

1984 yılında kurulan Borusan Otomotiv, Borusan holding alt yapısında Alman Giwa Holding ile yapılan stratejik ortaklık sonucunda kurulmuştur. Yazımızda Borusan Otomotiv’in müşteri hizmetleri telefon numarasını ve iletişim adreslerini bulabilirsiniz.

Adres; Hamidiye Mah, Selçuklu cad., No: 10, VadiPark B blok, Kat:2 Kağıthane 34408 İstanbul

Borusan Otomotiv Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (212) 412 00 00 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Borusan Otomotiv Türkiye’de BMW firmasının resmi distribütörüdür. Bu yüzden sıklıkla iletişim kurulmaya çalışılan ve popüler bir firmadır. 1992 yılında BMW Motorrad motorlarını getiren firma Land Rover firmasının en iyi 4×4 modellerini de ülkemize getirmiştir. Jaguar ve MINI markalarının da Türkiye’de dağıtımını yapmaktadır.

Borusan Otomotiv müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve üst düzey otomotiv firmaları ile çalışan kurumsal bir firmadır. Firmanın 7 gün 24 saat acil servis hizmeti, outdoor satış hizmeti ve müşteri ilişkileri departmanları bulunmaktadır.

Yurt dışında üretilen ve ülkemizde popüler olan firmaların tercih edilen araçlarını getiren firma bu araçlarda herhangi bir problem olması durumunda ise sorunları çözmede ki yetkili firmadır.

Araç ve model yelpazesini sürekli olarak genişletmeye çalışan firma vizyon olarak Türkiye’de distribütörlüğü alınmamış tüm araçları ülkemize getirmeye çalışmaktadır. Firma Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri ile ülkemizin otomotiv sanayisi alanında ki birçok ödülün sahibi olmuş ve bu alanda Dünya’da sayılı firmalardan birisi haline gelmiştir.

Diğer yandan firma, ülkemize sürekli olarak yatırım yapmakta ve topluma büyük faydalar sağlamaya çalışmaktadır. Avcılarda İlköğretim okulu yaptıran firma, Okyanus Gönüllülük Platformu gibi birçok sosyal projelerde yer almakta ve çeşitli spor dallarını desteklemek için sponsor olmaktadır.

Satış sonrası desteğini hiç bir zaman esirgemeyen firma, herhangi bir arıza veya memnuniyetsizlik olması durumunda elinden gelen gayreti göstermektedir. 2002 yılında faaliyete geçirilen Yalın Altı Sigma modelini şirket kültürüne adapte etmiştir.

2014 yılında 30. yılını kutlayan firma Eylül ayında BMW’nin yeni modeli olan i8 lansmanını gerçekleştirmiştir. 2015 yılında ise yaptığı yatırımların meyvesini almış ve BMW ve MINI şirketlerinin Yetkili Servislerine katılmıştır. 2016 yılında ise A.L.F.A adlı otomotiv ödülünü alan firma 2017 yılında ise Yılın Etkinlik Uygulaması ödülünü BMW sayesinde kazanmıştır. Sandıkçı Otomotivi de bünyesine katan firma sürekli olarak büyümeye devam etmektedir.

Faaliyetlerini, adres bilgilerini ve müşteri hizmetlerini sizlerle paylaştığımız bu yazının faydalı olması dileğiyle.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın