Boyner Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

Boyner Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Boyner Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası aşağıdadır. Boyner mağazalarından yaptığınız alışverişler ile ilgili soru, öneri, şikayet veya iade konularında aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Boyner Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çalışma Saatleri : 10:00-22:00

444 29 67

Boyner Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

online@boyner.com.tr

Boyner ülkemizde yıllardır perakende mağazacılıkta en hızlı büyüyen ve en çok satış yapan mağaza zincirlerinden bir tanesi. Özellikle de büyük markaların ürünlerini son derece uygun fiyatlardan satıması ve kolay kolay hiçbir yerde bulunamayan ürün çeşitliliği ile Boyner Türkiye’nin en büyük şirketlerindendir. Son yıllarda çıkardığı HOPİ sistemi ile de alışverişe yeni bir soluk getirmeyi başaran şirket, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Boyner’den yaptığınız alışverişlerle ilgili Boyner müşteri ilişkileri hattını arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Boyner Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası (3 Yorum)

  1. Boyner.com denen illete aman ha bulaşmayın. Boyner grubunda müşteri hizmetleri diye bir oluşum mevcut değil. Telefonlara çıkmıyorlar. Saatlerce telefonda sinir krizleri geçirirsiniz.

  2. Adidas marka aldığım ayakkabı 6 ay içerisinde deforme oldu iade ve değişim için müracaatta bulundum ancak kullanıma bağlı olarak hatayı bama yüklediler ayakkabıyı sadece işe gidip gelirken giydim bu kadar kısa sürede deforme olması benim hatam değil şikayetçiyim

  3. Boyner Ankara Ankamall mağazasında çalışan Seyhan Gökçe beyin işine gösterdiği özverili çalışması saygılı davranışları memnun edebilmek için gösterdiğı cabadan dolayı teşekkür ediyorum işini iyi yapan çalışkan insanların bir farkı olması düşüncesindeyim bu nedenle takdirimi boyner yönetiminin de bilmesini istedim ancak yazacak uygun bir yer bulamadım iki yere de yazdım umarım ilgili ve yetkili kişilere ulaşır Sibel Yazici