Braun Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Click to Comment

Braun Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Braun Firma Bilgileri

Braun, 1921 yılında kurulmuş bir Alman elektrikli ev aletleri markasıdır. Procter & Gamble’ın sahibi olduğu şirket, folyo tıraş makinelerinden; sakal düzelticilerine, bayan tıraş makinelerinden; el blender’larına ve saç bakım cihazlarına kadar birçok farklı kategoride küçük elektrikli aletler tasarlar ve üretir. Max Braun tarafından kurulan şirket şu anda dünya çapında 4.000’den fazla çalışanı istihdam ediyor.

Braun’un Almanya, İrlanda ve Çin’de 5 üretim birimi bulunmaktadır. Ar-Ge ve Kalite İnovasyon Merkezi’ndeki özel bir mühendis kadrosuyla, ürünlerinin dünya çapındaki tüketiciler tarafından beğenilmesi sağlanıyor.

Braun web sitesinde, satışı yapılan mağazalarda bazı kategoriler ve ürünler arasında: seri traş makineleri, Cruiser traş makineleri ve traş makineleri, Silk-epil epilatörleri, Silk-epil bayan traş makineleri, saç düzleştiricileri, saç krutma makineleri, meyve sıkacakları, saatler, hesap makineleri, el blender’ları, gıda işlemcileri, sürahi blender’ları, yiyecek vapuru, el mikserleri, et kıyma makineleri ve Oral-B fırçaları bulunuyor. Tıbbi alet olarak, dünya çapında çocuk doktorları tarafından kullanılan Braun ThermoScan’a da yer alıyor. Braun termometreler dünya çapında günde 1,5 milyondan fazla kullanılıyor.

Braun Teknik Servis Hizmetleri (Web Sitesi Kanalı)

Ülkemizde, Braun ürünlerini çevrimiçi olarak resmi web sitesi aracılığı ile satın alabilirsiniz. Ayrıca:

  • Servis İşlemleri
  • Tüketici İşlemleri
  • Yetkili Servis Merkezleri
  • Braun Online Servis

Hizmetlerine resmi web sitesinde, üst menüde yer alan “Servis” sekmesi altından ulaşabilirsiniz. Bu sayfa altından:

  • Yedek parça ve aksesuarları bulma,
  • Herhangi bir sorunuza yanıt bulma,
  • Yakınınız bulunan bir yetkili servis bilgileri,
  • Online servis hizmetleri ile alakalı sorunlar,
  • Braun ürünlerini internetten satın alabileceğiniz platformlar (mağazalar)

Hakkındaki bilgilere erişebilirsiniz. Ek olarak servise gönderdiğiniz Braun cihazınızın işleme alınıp alınmadığını, servis sayfasındaki bölümden öğrenebilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada ürünün “Sipariş Kodu” ve “e-mail adresiniz” bilgileri istenmektedir. Ardından Braun teknik servis cihaz durumunu öğrenebilirsiniz.

Braun Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Adresleri

Kullandığınız cihazınızla ilgili sorunlar için size yardımcı olabilecek kanallardan birisi de Braun Müşteri Hizmetleri telefon numarasıdır.

Brau Tüketici İlişkileri Danışma Hattı: 08502200911

Hizmet Verilen Saatler: 08:45-16:45

Açık Olduğu Günler: Haftaiçi

Braun Mail Adresi

Braun firmasına ulaşabileceğiniz bir diğer kanal da resmi internet sitesindeki e-mail gönderme seçeneğidir. Anasayfanın üst kısmında bulunan “Bize Ulaşın” bölümüne tıklayarak form sayfasına yönlendirilirsiniz. Yazma nedeniniz, konu hakkında metin açıklaması, adınız ve soyadınızla birlikte e-posta adresinizi gerekli bölümlere girerek mail gönderebilirsiniz. Ürün hakkındaki yorumlarınız, soracağınız bir soru, ürün bulma, hangi mağazalardan satın alabileceğiniz, sorun bildirme, promosyonlar, kuponlar, örnekler, sponsorluk, kişisel verileriniz gibi çeşitli konularda mail gönderebilirsiniz. Mesajınıza istinaden en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. İnternet sitesi aracılığı ile göndereceğiniz mail içeriğine dosya eklemeniz de mümkündür.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın