Burger King Müşteri Hizmetleri Numarası

Click to Comment

Burger King Müşteri Hizmetleri Numarası

1995 yılında Türkiye’de TAB Gıda Sanayi A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine başlayan Burger King, bir restoran zincir grubudur. Firmanın Türkiye genelinde bugün itibariyle 650 restoranı bulunmaktadır. 2011 – 2015 yıllar arasında Burger King, “Türkiye’nin En Samimi Markası” seçilmiştir. Yazımızın devamında Burger King ürün grupları nelerdir, Burger King Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Burger King Sipariş Telefon Hattı bilgilerini paylaşacağız.

Burger King Ürün Grupları

Restoranlarında birçok menü ve ürün grubuna yer veren Burger King, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Menüler, Burgerler, King Delight Ürünler, Çıtır Lezzetler, Tatlılar, Kahvaltı Ürünleri, İçecekler ve Soslar ile müşterilerinin beğenisini toplamaktadır.

Burgerler: Whooper ve Whopper Jr., Rodeo Whopper, Double Whopper, Jalapone Whooper, Triple Whooper, Barkebü Brioche, Tavuklu Barbekü Brioche, Köfteburger, BK Steakhouse Burger, Doble Köfreburger, Texas Smokehouse Burger, Double Texas Smokehouse Burger, Klasik Gurme Tavuk, Spicy Gurme Tavuk, Bing King, Big King XXL, Cheeseburger, Double cheeseburger, Etli Barbekü Deluxe Burger, Tavuklu Barbekü Deluxe Burger, Bean Burger, Fish Royale, Mega Double Cheeseburger, Chichken Royal, King Chicken, Chichken Whooper, Double King Chicken, Double King Chicken ve Tavukburger.

King Delight Ürünler: Mini Salata, King Delight Tavuklu Salata, King Delight Akdeniz Salata, Hot Wrap, King Delight Ton Salata.

Çıtır Lezzetler: Tırtıklı Patates, Çıtır Peynir, Chicken Tenders, Kova Boy Patates, BK King Nuggets, Tavuk Kanatları, Patates ve Soğan Halkası.

Kahvaltı Ürünleri: Klasik Baget, Çift Peynirli BK Tost, Tek Peynirli Füme Etli BK Tost, 2 Peynirli Brioche Tost, Jambonlu Baget, Simit ve Sade Açma.

Tatlılar: Sufle, King Sundae, Elmalı Tatlı, Sundae, Mini Sundae, Apple Pie, Kornet Külah, Çikolata Dolgulu Kornet, Külah Dodurma ve Bkool.

İçecekler: Buzlu Çay, Limonata, kola, kola light, Portakal Aromalı Gazoz, Ayran, Gazoz, Çilekli Milkshake, Vanilyalı Milkshake, Çikolatalı Milkshake, Portakal Suyu, Exotic Portakal Suyu, Çilekli Limonata, Sıcak Çikolata, Sade Kahve, Espresso, Cafe Latte, Vanilyalı Cappuccino, Cappiccuno, Mocha, Sütlü Kahve ve Çay.

Soslar: Acı Sos, Ranch Sos, Buffalo Sos, Mini Acı Sos, Mini Ranch, Mini Mayonez, Mini Sarımsaklı Mayonez, Mili Ketçap, Mini Hardal Mini BBQ, Mini Ballı Hardal ve Mini Buffalo.

Burger King Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Firma ile ilgili istek, öneri ve görüşlerinizi iletebileceğiniz online iletişim formuna, burgerking.com.tr adresindeki “İletişim” sayfası bulunmaktadır. Bilgi talep, şikayet, istek ve önerilerinizi şablona uygun olarak doldurarak iletebilirsiniz. Burger King Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve adres bilgileri ise şu şekildedir:

Burger King Merkez Adres: Dikilitaş Mah. Emirhan Cad. No:109 Beşiktaş/İSTANBUL

Burger King Telefon Numarası: 444 54 64 (Burger Kink Sipariş Hattı)

Burger King Fax Numarası: 0 212 236 56 45

Burger King İletişim Numarası: 0 850 222 54 64

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın