Bütçenize Uygun 5 Akıllı Saat: Özellikleri, Avantajları Neler?

Click to Comment

Bütçenize Uygun 5 Akıllı Saat: Özellikleri, Avantajları Neler?

 

Akıllı saatler, özellikle müşteriler kişisel formları konusunda her zamankinden daha fazla endişe duyduğunda, COVID-19 salgını sırasında popüler olmaya devam ediyor. Ancak sağlık izleme özelliklerinin yanı sıra, kullanıcılar artık COVID-19 pozitif olup olmadığınızı izlemek için çok önemli olan kan oksijen seviyelerini (SpO2) bile izleyebilir. Android veya iOS ekosisteminden bağımsız olarak pek çok seçenek var. Yeni bir saat almayı planlıyorsanız, göz önünde bulundurabileceğiniz bir liste burada.

5 Farklı Akıllı Saat Özellikleri

OnePlus Watch:

OnePlus Watch ile başlayan cihaz, 326ppi piksel yoğunluğuna sahip 1,39 inç ekrana sahip. OnePlus ayrıca 50 saat yüzü tasarladı ve kullanıcıların telefonlarından bir fotoğraf çekme ve bir Saat yüzünü kendileri için kişiselleştirme seçeneği var. Özellikler açısından, kullanıcılar kalp atış hızını, kan oksijen (SpO2) seviyelerini ve uykuyu takip edebilir. Ayrıca 110’dan fazla egzersiz moduna sahiptir. En önemlisi, akıllı saat bir OnePlus TV’ye bağlanabilir ve uzaktan kumanda görevi görebilir. Şirket, yoğun kullanımda bir haftalık pil ömrünü iddia ediyor.

Oppo Saat:

Oppo Watch’ın 41 mm ve 46 mm olmak üzere iki çeşidi vardır ve Wear OS by Google’da çalışır. Kaputun altında, her iki varyant da Qualcomm’un Snapdragon Wear 3100 SoC’sini bir Ambiq Micro Apollo 3 yardımcı işlemcisiyle birlikte paketliyor. Oppo Watch’un önceden yüklenmiş özellikleri arasında Güç Tasarrufu Modu, mesaj bildirimleri, adım takibi, kalp atış hızı izleme ve farklı egzersizleri izlemek için beş yerleşik sensör bulunur. Tek bir şarjla 24 saat pil ömrü sunduğunu iddia eden 300mAh pil ile destekleniyor.

fitbit versa 3 akıllı saat
Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3:

Versa 2’nin yerini alan Fitbit Versa 3, Apple Watch’tan ilham alan bir tasarıma sahiptir. Dahili bir GPS ve OLED ekran içerir. Yerleşik hoparlör, kullanıcıların aramaları almasına olanak tanır ve ayrıca Google Asistan ve Amazon Alexa yardımcılarını etkinleştirebilir. Fitbit Versa 3, tam şarjla altı güne kadar pil ömrü vaat ediyor. Şirket, kullanıcıların 12 dakikalık hızlı bir şarjla tam günlük kullanım elde edebileceklerini ekliyor.

Garmin Forerunner 45 :

Koşucular için tasarlanan Garmin Forerunner 45, yerleşik 7/24 saat izleme ve hem Android hem de iOS uyumluluğu ile birlikte gelir. Bir dizi fitness modu ile birlikte gelmesine rağmen, pandeminin ortasında popüler bir özellik olan SpO2 izleyiciden yoksundur. Kullanıcılar ayrıca bağlı uygulamalarla bildirim alabilir. Garmin Forerunner 45, şarj başına yedi günlük pil ömrü sunacak şekilde lanse edildi.

Garmin Forerunner 45 saat
Garmin Forerunner 45

Amazfit GTR 2:

Amazfit GTR 2, klasik yuvarlak şekilli saatlerin hayranları için tasarlanmıştır. 326ppi piksel yoğunluğu ve 450 nit maksimum parlaklık sunan 1.39 inç AMOLED ekrana sahip. Tıbbi olarak onaylanmamış olsa da kan-oksijen doygunluğu ölçümü de vardır. Amazfit, GTR 2’de 14 günlük pil ömrü sunabilen 417mAh pil sağladı. Kullanıcılar, 12 profesyonel spor modu ile sağlık özelliklerini takip edebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mart 2022

Konu hakkında yorumunuzu yazın