Çaykur Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Click to Comment

Çaykur Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türkiye’nin çay tarımında büyük bir pazar payına sahip olan Çaykur, 12.541 çalışanı ile büyük bir istihdamın da öncüsüdür. Günde ortalama 10.000 ton yaş çay işleme kapasitesine sahiptir. Bünyesinde toplamda 46 yaş çay işleme fabrikası, 1 pazarlama ve üretim bölge müdürlüğü, 1 çay paketleme fabrikası, Anatamir Fabrikası, 8 pazarlama bölge müdürlüğü, Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü işletmeleri bulunmaktadır. Türkiye içinde kuru çay piyasasının %50’sine sahip olmakla birlikte, dünyada da öncü kuruluşlardandır.

Çaykur Ürünleri Nelerdir?

Her gün milyonlarca kişinin evinde çay markası olarak tercih ettiği Çaykur, yalnızca kuru siyah çay üretimi yapmamaktadır. Bunun yanı sıra yeşil çaylar, Didi, hediyelik çay, aromatik çaylar, beyaz çay ve organik çaylar konusunda da uzmandır. Marka geliştirdiği ürün gruplarıyla hem gramaj usulü, hem de paketleme ve farklı ürün seçenekleriyle müşterilerine sunmaktadır.

Çaykur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Rize’de yer almaktadır. Çaykur Müşteri Hizmetleri telefon numarası ise 20 hat ile hizmet vermektedir. Firmanın web sitesi aracılığı ile “Bilgi Edinme” bölümünü kullanarak tüzel kişi veya gerçek kişi olarak mesajlarınızı iletebilirsiniz. Ayrıca “İletişim” sayfasında yer alan “İletişim Formu” nu kullanarak genel sorularınızı, önerilerinizi, görüşlerinizi ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Çaykur iletişim bilgileri ise şu şekildedir:

 • Çaykur İşletmeleri Genel Müdürlüğü telefon numarası: 0 464 213 02 11
 • Çaykur Fax Numarası: 0 464 213 02 51
 • Çaykur Genel Müdürlük Adres: Müftü Mah. Menderes Bulvarı 53080 RİZE
 • Çaykur İletişim E-Posta Adresi: caykur@caykur.gov.tr

Çaykur İletişim Formu

Firma ile ilgili çeşitli konularda destek almak ve sorunlarınızı iletmek için internet sitesindeki iletişim formunu kullanabilirsiniz. caykur.gov.tr adresine girdikten sonra, “İletişim” sayfasına tıklayarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz. Şu konular için Çaykur iletişim Formu‘nu gönderebilirsiniz.

 • Pazarlama ve Satış
 • İnsan Kaynakları
 • Çaykur Web Sitesi
 • Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü
 • Öneriler
 • Tüketici Şikayetleri
 • Çay Üretimi
 • Çay Tarımı ve Üretici İlişkileri
 • Ödemeler ve Satın alma

Yukarıdaki maddelerden birisini seçtikten sonra, Ad, soyad, e-mail adresi, telefon ve mesajınızı da yazarak iletişim formunu firmaya iletebilirsiniz. Yetkililer, mesajınızı aldıktan sonra tarafınıza dönüş sağlayacaklardır. İletişim bilgilerinizi girerken, gerçek bilgilerinizi beyan etmeyi unutmayınız.

Çaykur Bilgi Edinme Formu

Hem gerçek kişiler, hem de tüzel kişiler Çaykur Bilgi Edinme Formu‘nu kullanarak, talep ettikleri konularda yazılı veya elektronik bilgi talep edebilirler. Bildi edinme birimi e-posta adresi ise: bilgiedinmebrimi@caykur.gov.tr’dir. Formda başvuru sahibinin adı ve soyadı, oturma yeri ve iş adresi, T.C. kimlik numarası, doğum yılı, elektronik posta adresi, istenilen bilgi ve belgeler bölümlerini girerek firmaya iletebilirsiniz. Tüzel kişi başvurularında ise unvan, tüzel kişinin adresi bölümlerini doldurmanız gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın