Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Citroen, Peugeot ile birlikte Fransa otomotiv sektörünün gözbebeğidir. 1919 yılından beri faaliyet göstermekte olan firma Fransız arabalarının kazandığı ünde büyük bir payın sahibidir. Adını şirketin kurucus Andre Citroen’den alan otomotiv devi, amblemini ise çavuş sembolü olarak belirler.  İlk ürettikleri araç olan Tip A modelinden, (10 beygirlik bir modeldir) bugüne kadar ar-ge yatırımlarından ve disiplinden taviz vermeyerek her geçen gün isimlerini dünya otomotiv piyasasında daha da derine kazımaktadırlar. Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande de Citroen DS5 model bir makam aracı kullanmakta ve firmaya desteğini göstermektedir.

Günümüzde trafikte sıkça karşılaştığımız araçların markası Citroen müşteri memnuniyeti konusuna verdiği önem sayesinde de ülkemizde daha da yaygınlaşmaktadır. Eğer siz de bir Citroen sahibi iseniz, öneri ve şikayetleri bildirmek için Citroen Müşteri Hizmetleri telefon numarası veya mail adresi bildirimde bulunmanız için yeterli olacaktır.

Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (212) 359 63 63

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (1 Yorum)

  1. 25.03.2017 de c elysee 06 DS 5711 garantili aracımı ankara bayi bayraktar oto ve vites soru icin gitdim aracımı yetkili birisi test etdi ve aracin vites sorunlu oldugunu söyledi bende aracımı teslim etdim 3 gün gecti arayıp sormadılar ve yedek arac istedim vermediler beklıyorum teskkürler