Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Citroen, Peugeot ile birlikte Fransa otomotiv sektörünün gözbebeğidir. 1919 yılından beri faaliyet göstermekte olan firma Fransız arabalarının kazandığı ünde büyük bir payın sahibidir. Adını şirketin kurucus Andre Citroen’den alan otomotiv devi, amblemini ise çavuş sembolü olarak belirler.  İlk ürettikleri araç olan Tip A modelinden, (10 beygirlik bir modeldir) bugüne kadar ar-ge yatırımlarından ve disiplinden taviz vermeyerek her geçen gün isimlerini dünya otomotiv piyasasında daha da derine kazımaktadırlar. Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande de Citroen DS5 model bir makam aracı kullanmakta ve firmaya desteğini göstermektedir.

Günümüzde trafikte sıkça karşılaştığımız araçların markası Citroen müşteri memnuniyeti konusuna verdiği önem sayesinde de ülkemizde daha da yaygınlaşmaktadır. Eğer siz de bir Citroen sahibi iseniz, öneri ve şikayetleri bildirmek için Citroen Müşteri Hizmetleri telefon numarası veya mail adresi bildirimde bulunmanız için yeterli olacaktır.

Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (212) 359 63 63

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Citroen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (2 Yorum)

  1. Citroen c elyese aracım 2.tekil şahıs kişi tarafından kazaya mahruz kaldı aracım serviste parçasının 27 gün sonra geleceği söylendi bana ikame araç olarak daccıa logan eski tip bir araç gönderdiler aracı geri çevirdim sonrasında eski kasa daccıa sandero gönderdıler aracın içi temizlenmemiş,stop lambaları çalışmıyor,vides geçişleri sorunlu bende ailemi bu araca nasıl bindireyim ? Bundan sonra ne citroen araç alırım ne de bınerım.3 haftadır bana yeni araç göndermediler, araçım serviste 3 haftadır onarıma başlanmadı.Maduriyetimi kimse giedrmedi.Bende bundan sonra çevreme ve aileme,dostalrıma citroenden uzak durmalarını ileteceğim.Yazıkalr olsun, bu nasıl bir uygarlık biçimdir.Gerekli yerle her seyfaya şikayetlerde bulunacağımdan şüpheniz olmasın.Bilginize sunarım.

  2. 25.03.2017 de c elysee 06 DS 5711 garantili aracımı ankara bayi bayraktar oto ve vites soru icin gitdim aracımı yetkili birisi test etdi ve aracin vites sorunlu oldugunu söyledi bende aracımı teslim etdim 3 gün gecti arayıp sormadılar ve yedek arac istedim vermediler beklıyorum teskkürler