Deniz Işın Coşkuner Kimdir, Kariyeri, Kitapları, İş Hayatı

Click to Comment

Deniz Işın Coşkuner Kimdir, Kariyeri, Kitapları, İş Hayatı

Deniz Işın Coşkuner, genç yaşına rağmen birçok alanda başarılı olacak donanıma sahip olduğunu kanıtladı ve ailesinin desteğiyle gelecekte de pek çok çalışmaya ve girişime imza atacağına inanılıyor.

Deniz Işın Coşkuner kimdir, hangi sektörlerde şirketleri var, kariyeri, eğitim hayatı ve yazdığı kitaplar hangileri gibi sorularınızın yanıtları bu yazımızda.

Deniz Işın Coşkuner Eğitim Hayatı

Deniz Işın Coşkuner, 24 Kasım 2000 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nde eğitimine devam etmek için Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’ne girdi. Daha sonra Girne Amerikan Üniversitesi’nde aynı bölümde bir yıl boyunca okudu.

Deniz Işın Coşkuner Kariyeri

Deniz Işın Coşkuner, kendisini programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularında geliştirmeye başladığı 12 yaşından itibaren iş hayatına atılmaya karar verdi. 18 yaşında DNC Medya adlı şirketi kurdu ve kısa sürede sosyal medya alanındaki başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Farklı alanlarda da çalışmaları ve girişimleri olan Coşkuner, tüm şirketlerini DNC Group çatısı altında topladı.

Deniz Işın Coşkuner, DNC Group’un CEO’su olarak görev yapmakta ve şirketin cirosunun 2021 yılında beş milyon TL’yi aşmasını sağladı. Programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularında uzman olan Coşkuner, birçok başarılı projeye imza attı ve aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni olarak da tanındı.

Deniz Işın Coşkuner
Deniz Işın Coşkuner

Deniz Işın Coşkuner’in Kitapları

Deniz Işın Coşkuner’in yazdığı romanlar “Bir Ömrün Ölümü”, “Banyodaki Vahşet” ve “Çıkışı Bulamayan Adam” adlarıyla raflarda yerini aldı ve başarılı satış rakamlarına ulaştı.

Deniz Işın Coşkuner’in sosyal medya hesaplarına da aktif olarak yer verdiği biliniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2023

Konu hakkında yorumunuzu yazın