Digiturk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Digiturk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. DİGİTÜRK çağrı merkezine bağlanmak, şikayet veya arıza kaydı bırakmak için, abonelik iptali veya paket değişikliği işlemleri için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

0 (212) 473 73 73 Akıllı Telefonunuzdan Tek Dokunuşla Arayabilirsiniz!

Digiturk, kurulduğu 2000 yılının Nisan ayından beri Türkiye’nin zirveye oynayan dijital platformudur. Yaklaşık 250 tane televizyon kanalını bünyesinde bulunduran platformun günümüzde yaklaşık 3 milyon abonesi bulunmaktadır. Digiturk adından en çok da Turkcell Spor Toto Süper Lig maçlarının yayın haklarını satın alarak söz ettirmiştir. Türkiye 1. Futbol liginin yayın haklarını uzun zamandır bünyesindeki kendi kanalı Lig Tv aracılığıyla satın alan platform, popüleritesini en çok da buna borçludur.

Digiturk, müşterilerinin her türlü mağduriyetini gidermek, istek ve şikayetlerini değerlendirmek için müşteri hizmetleri bir diğer adıyla da digiturk müşteri temsilcisi telefon hattını kullanmaktadır. Digiturk müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım veya bağlanırım diyorsanız yukarıdaki numara yeterlidir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Digiturk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (4 Yorum)

  1. Öneriniz üzerine kutuyu bir üst modelle değiştirdiğimden beri sürekli sorun yaşıyorum.kumandayla kutuyu açamıyorum,fişe takıp çıkarıyorum işe yaramıyor. Sizi arıyorum karşıma bir makine çıkıyor. Bir yetkili ile görüşüp derdimi anlatamıyorum. Eskiden bir göevli yardımcı olurdu ama şimdi yok. Kutuyu değiştirmeye gelen bayiniz de tlf no bırakmadı bir sorun çıkarsa sizi aramamı önerdi. Şimdi size ulaşamıyorum,kutu değişmeden önce bir sorun yaşamadığım yayınları izleyemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesi için ya tamirci yollayın ya eski kutuyu takın ya da üyeliğimi iptal edin. Ben sorularımı direk anlatabileceğim bir yetkiliyle konuşmak istiyorum,bir makine ile değil. En kısa zamanda tarafıma telefonla bilgi verilmesini istiyorum…

  2. Ben Kemal Tekirdağ. Edremit/Akçay Sarıkız mahallesi Ali ileri cad. İnci Apt. 2/2 adresinde Oturuyorum. 94 yaşındayım. Emekli memurum, bir gözüm protez. Böbrek astasıyım, Böbrek yetmezliği dolayısı ile diyaliz gerekince hastanede yatıyorum.
    01003747316 nolu dijitürk abonesiyim Haziran 2017de ödediğim:126.500tl fatura Agustos-Eylül /2017’de 145.00tl oldu.Kimse bana sormadı. Ben sadece süperlig maçlarını ve normal yerli kanalları kabul ediyorum. Fiyat değişmediği taktirde Aboneliğimi tamamen kapatmanızı talep ediyorum./sabit telefonum :02663845885