Doğa Koleji Telefon Numarası – İletişim Adresleri

Click to Comment

Doğa Koleji Telefon Numarası – İletişim Adresleri

2002 yılında kurulmasına rağmen Doğa Koleji bugün itibariyle 123 okulu ile hizmet vermekte olan ve Türkiye’nin eğitim alanında ki en büyük kuruluşudur. Firma hakkında bilgi almak istemeniz durumunda veya herhangi bir şikayet durumunda aşağıda ki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 36 42 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Doğa Koleji hakkında ki tüm şikayetleriniz için telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Doğa Koleji hakkında ki görüşlerinizi de aşağıda ki form aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Eğitim felsefesi ile hareket eden Doğa Koleji, geleceğin Türkiye’sine ve Dünya’sına hazır bireyler yetiştirmeye çalışmaktadır. Dünya standartlarında kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firma eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarıları ile Eğitim sektörünün lokomotif firması konumundadır.

Ürettiği ve kendine has eğitim modeli ile birçok kurum tarafından örnek alınan Doğa Koleji, Türkiye standartlarının üzerinde eğitim vermekte ve bu eğitimi de gayet makul fiyatlarda vermektedir. Eski kalıpları yıkan ve sürekli ileriyi hedefleyen bir yönetim kuruluna sahip Doğa Koleji, evrensel değerlere açık, sorgulayan, etik ve ahlak anlayışına sahip nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Kaliteli Eğitim alanları ve kampüsleri ile hizmet veren Doğa Koleji, alanında yetkin ve kaliteli bir personele sahiptir. Yetiştirdiği öğrencilerine mutlu, sosyal ve güvenli bir ortam sunan kolej, her kampüsüne aynı gözle bakmakta ve aynı özeni göstermektedir.

Turkcell, Apple, Microsoft, Intel, Vestel ve birçok Dünya markası ile teknoloji alanında stratejik ortaklık yapan Doğa Kolejleri, mobil eğitim ve Teknolojik eğitim alanında kendini sürekli olarak yenilemekte ve bu alanda en kaliteli firmalar ile çalışmaktadır.

Doğa Koleji, 3D sınıfı, Kurgu Odası, Düşler Atölyesi, Dijital Kütüphane ile eğitim teknolojilerini bir araya getirmekte ve bu tarz yeniliklerin her daim öncüsü olmaktadır. 3D Sınıfında fizik, kimya ve biyoloji gibi sayısal ağırlıklı dersleri 3 boyutlu olarak anlatımını yapan öğretmenler bu sınıf sayesinde verimin çok üst düzeyde olduğunu belirtmektedir.

Doğa kolejinin telefon numarasından 7/24 ulaşabilir, bulunduğunuz yerde ki okul için fiyat alabilir veya şikayetinizi iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın