Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dominos Pizza siparişlerini telefon üzerinden ve internet üzerinden almaktadır, ayrıca şubeye giderek “gel-al” isimli servisi de kullanabilirsiniz.

Dominos Pizza

Dominos Pizza ABD’nin Michigan eyaletinde merkezi bulunan ve birçok ülkede hizmet veren, Dünya çapında popüler bir pizza dağıtım firmasıdır. 10.000’den fazla şubeye sahip bu zincir 1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur.

Ülkemizde 1996 yılından beri hizmet vermekte olan şirket, evlere pizza servisinin Türkiye’deki öncüsüdür. Ülkemizdeki ilk şubesi Ulus’ta açılmış olup Dominos Pizza 10.000’inci şubesi İstanbul Kağıthane şubesidir.

Birçok farklı kampanya ile fiyat konusunda rekabetçi olmanın yanında menülerinde Türk damak tadının vazgeçilmezlerini barındıran yeni pizza çeşitlerine yer vererek ( Dönerli Pizza, Sucuksever Pizza, Kumru) ülkemizde sempati kazanmakta da zorlanmamıştır. Dominos Pizza şubeleri çoğu zaman geç saatlere kadar hizmet vermektedirler. Hızlı ve lezzetli pizzanızı aşağıdaki numaradan veya internet sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 33 22

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın