e-bebek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

e-bebek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

e-bebek Tarihçe

Bebek ürünleri alışveriş sektörünün ülkemizdeki ilk online mağazası olan e-bebek, yeni doğmuş bebeğin ihtiyaçlarından tutun da, annenin ihtiyaçlarına kadar tüm ürünleri bulabileceğiniz bir platform olarak hizmet veriyor. 15 yılı aşkın süredir hem internet mağazasıyla hem de birçok şehirde bulunan fiziksel mağazasıyla büyük bir kitle tarafından tercih ediliyor.

Online mağazacılık sisteminin ülkemizdeki öncülerinden olan  ebebek, bebeğin yalnızca fiziksel gereksinimlere ihtiyaç duymadığını, bunun yanında ailelerin mutluluğunu da ön planda olduğunu ispatlayan bir felsefeye sahip. Müşterilerinin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını ön planda tutan, uygun fiyat prensibi ile çalışan e-ticaret sitesi, birçok internet mağazasına da örnek teşkil ediyor.

e-bebek Ürün Seçenekleri

Hem online hem de fiziksel mağazalarla müşterilerine hizmet veren firma, yalnızca bebek kategorisinde ürün yelpazesine sahip değildir. Bunun yanında giyim ve tekstil, bebek odası, banyo ve bakım, bez ve mendil, oyuncak ve kitap, araç ve gereçler, beslenme, emzirme ve güvenlik kategorilerinde de yüzlerce farklı ürün seçeneği sunuyor.

e-bebek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Firma ile birçok konu münasebetiyle iletişime geçmek mümkün. Dilerseniz e-bebek müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz, dilerseniz sitede yer alan “Sizi Dinliyoruz” sayfasını kullanarak iletişim formu gönderebilirsiniz. Öncelikle e-bebek telefon numarası ve adres bilgilerini paylaşalım, sonra da bu iletişim kanallarını kullanarak, hangi konularda destek alabileceğinizi açıklayalım.

 • e-bebek Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 325 11 11
 • e-bebek İletişim Adresi: İçerekköy Mah. Değirmen Yolu Cad. No: 37 Daire: 6 Ataşehir/İSTANBUL
 • e-bebek Fax Numarası: 0 216 325 08 15

Mağazacılık, ürünler, siparişler gibi çeşitli konularda firmadan destek alabilirsiniz. Bunun yanında, öner, istek, şikayet ve yorumlarınızı iletebilirsiniz. Genel yardım konuları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Garanti Koşulları
 • İade ve Değişim Şartları
 • İndirim Şartları ve Kampanya Şartları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Güvenli Alışveriş
 • Bilgi Talebi

e-bebek İnternet Sitesi Kanalı İletişim Formu

Yukarıda belirttiğimiz iletişim kanallarının yanı sıra, firma ile internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilirsiniz:

 • e-bebek.com adresini ziyaret edin.
 • Sitenin en alt bölümünde yer alan “Kurumsal” menüsü altında “Bize Ulaşın” bağlantısına tıklayın.
 • Karşınıza çıkan e-bebek iletişim formunda, gerekli bilgileri (ad, soyad, e-posta adresi, iletişim nedeni, geri dönüş tipi) girin ve “Gönder” butonuna tıklayın.

Daha önceden site aracılığıyla veya mağazaları aracılığıyla yapmış olduğunuz alışverişler için, çeşitli konularda önerileriniz veya şikayetleriniz için bu iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Sitenin müşteri hizmetleri görevlileri, mesajınızı mesai saatleri içerisinde ele alacak ve en kısa süre içerisinde, kişisel iletişim bilgileriniz vasıtasıyla sizinle iletişime geçecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın