Eczacıbaşı Müşteri Hizmetleri İletişim

Click to Comment

Eczacıbaşı Müşteri Hizmetleri İletişim

Onlarca farklı ürün gurubu ile dev markaları bünyesinde bulunduran Eczacıbaşı, 70 yılı aşkın sektörel deneyimi ile alanında lider kuruluşlardan birisidir. Şuan Eczacıbaşı Holding A.Ş. olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri, sağlık ürünleri ve diğer ürün hizmet gruplarıyla faaliyet gösteriyor. İş imkanları, sosyal sorumluluk projeleri, iletişim detayları gibi soruları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Eczacıbaşı Ürün Grupları

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri

VitrA, Burgad, Vileroy & Boch, Engers gibi markalarıyla Yapı Ürünleri piyasasında Türkiye’nin dışında 75 farklı ülkeye daha ihracat yapan Eczacıbaşı, ülkemizin toplam sağlık ihtiyaçlarının yarısından fazlasını gerçekleştiriyor. 4 ülkede 13 farklı üretim tesisi ve 6.500 çalışana sahip olan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, çevre dostu üretim teknolojileri ile geniş bir üretim kampüsünü de içerisinde barındırıyor.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri

Catrice, Oralet, Essence, Detan, Okey, Maratem, Egos, Şelale, Selpak, Servis, Silen, Solo, Uni, Tana markalarını tek çatı altında toplayan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu, hizmet verdiği kategorilerde 70 yılın üzerinde sektörel tecrübeye sahip.

Eczacıbaşı Sağlık Ürünleri

1942 senesinde Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından kendi laboratuarında Eczacıbaşı Sağlık Grubu‘nun temelleri atıldı. 1952 yılında ise Eczacıbaşı ilk modern ilaç fabrikasını kurdu. Daylong, İmutor, Proxeed, Eczacıbaşı Monrol, Hastalık Yönetimi Programları, Medigard olmak üzere birçok markayı bünyesinde barındırıyor.

Eczacıbaşı Diğer Ürün ve Hizmetler

Genel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanında uluslararası pazarda faaliyet gösteren Eczacıbaşı, bahsettiğimiz bu sektörlerin yanı sıra bilgi teknolojileri, madencilik, gayrimenkul geliştirme, finans gibi alanlarda da hizmet veriyor. Askaynak, Ebi Flow, Eko Kart, Harris, Kanyon, Lincoln Elektric, Kobatek, Ormanada gibi markaları bünyesinde barındırıyor.

Eczacıbaşı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Eczacıbaşı Holding A.Ş. bünyesinde bulunan markalar, kuruluşlar, topluluklar, ürünler ve kurumsal konularında danışabileceğiniz birçok farklı iletişim seçeneği mevcut. Eczacıbaşı müşteri hizmetleri telefon numarası, adresi ve online iletişim formu kullanarak destek alabilir, görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

  • Eczacıbaşı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 371 70 00
  • Eczacıbaşı Fax Numarası: 0 212 371 71 00
  • Eczacıbaşı Holding A.Ş. Adres: Kanyon Ofis Büyükdere Cad. 185 Levent/İSTANBUL

Eczacıbaşı Online İletişim Formu

Firma ile ilgili soru, şikayet, öneri, görüş ve diğer konularla ilgili iletmek istediğiniz mesajlarınızı Eczacıbaşı Online İletişim Formu‘nu kullanarak gönderebilirsiniz. Bunun için ilk olarak firmanın resmi internet sitesi olan eczacibasi.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz. Sitenin üst menüsünde konumlandırılmış “İletişim” kısmına tıkladığınız takdirde, karşınıza iletişim formu çıkacaktır. Buraya isim, soyisim, e-posta, adres ve mesaj bilgilerini girerek, sorun ve sorularınızı iletebilirsiniz. İlgililer en kısa sürede belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileri aracılığı ile tarafınıza dönüş yapacaktır. Bunun yanında yatırımcı ilişkileri, Eczacıbaşı’nda kariyer, toplumsal sorumluluk gibi konularla ilgili duyuları ve gerekli belgeleri internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın