Edreams Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

Edreams Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

EDREAMS MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. Edreams internet üzerinden uçak, otel rezervasyonu, araç kiralama gibi birçok hizmet sunan bir acentadır. Tatillerinizde veya iş gezilerinizde en uygun fiyatlı otelleri bulmak, seyahatinizi planladığınız tarihteki en uygun fiyatlı uçuşları tespit etmek ve yine bulunduğunuz şehirde veya gitmeyi planladığınız yerlerde araç kiralama hizmeti için uğraşmamak amacıyla tercih edilen bir platformdur.

Edreams üzerinden Amsterdam, Paris, Budapeşte, veya dünyanın herhangi bir köşesinde yerinizi ayırtmak oldukça kolaydır.

Müşterilerine bu kolaylığı sağlamalarının yanı sıra rezervasyon ve satış sonrasında da birçok destek hizmeti sunmakta olan şirket, müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça hassastır.

Eğer Edreams müşterisi iseniz veya olmayı düşünüyorsanız her türlü öneri, şikayet, para iadesi, rezervasyon iptali konularında aşağıdaki müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla Edreams çağrı merkezi ile bağlantı kurabilir, müşteri temsilcisiyle iletişim sağlayabilirsiniz.

Edreams Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 25 92

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Edreams Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası (3 Yorum)

  1. Merhaba Ben bir bilet aldım şirketiniz üzerinden ama bana Henüz bir mail gelmedi Uçağım Yarın sabah Lütfen bana bu konuda geri döner misiniz uçuş Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan düsseldorf Havalimanı’na saat 9.25 uçağı Meral Peker yamalak adına