Emlak Konut Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Click to Comment

Emlak Konut Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1953 yılında kurulan ve kentleşme çalışmaları ile günümüze kadar inşaat sektöründe hizmet veren Emlak Konut, sektörün yenilikçi mimari uygulamaları ile adından bahsettiriyor.  Yazımızın devamında Emlak Konut kurumsal bilgilerini, Emlak Konut Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını ve diğer detayları bulabilirsiniz.

Emlak Konut Kurumsal Bilgileri

2002 yılında gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştürülen şirket, son 16 yılında 140 farklı projenin ihalesini tamamladı. Tüm çalışmalar itibariyle 132.507 bağımsız bölümün inşa edilmesini sağladı. İlk olarak 2010 yılında halka arz edildi ve ülke tarihinde en büyük 5 arzından birisi olarak tarihe geçti. 2013’teki ikinci halka arz ile de o dönemden günümüze kadar Avrupa’da gayrimenkul sektörünün en fazla halka arz edilen firması oldu. 23 milyar lirayı aşkın aktif toplamı ile ülkemizin en güçlü şirketlerinden birisi olarak nitelendiriliyor.

Emlak Konut Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri ve Adres

Emlak Konut Ankara ve İstanbul’da iki farklı ofis ile hizmet veriyor. Emlak Konut müşteri hizmetleri telefon numaralarına, aşağıda verdiğimiz ofis bilgileri vasıtasıyla erişebilirsiniz. Aynı zamanda hızlı iletişim telefon numarasını da paylaşıyoruz. Aradığınızda, konu ile ilgili olarak görüşmek istediğiniz birime yönlendirilirsiniz.

İstanbul Ofis Bilgileri
  • Emlak Konut İstanbul İletişim Numarası: 0 216 579 15 15
  • Emlak Konut İstanbul Fax Numarası: 0 216 456 48 75
  • Emlak Konut e-posta Adresi: info@emlakkonut.com.tr
  • Emlak Konut İstanbul Adresi: Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No: 7/2 Ataşehir/İSTANBUL
Ankara Ofis Bilgileri ve Emlak Konut Çağrı Merkezi Numarası
  • Emlak Konut Merkez Ofis Ankara İletişim Numarası: Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 3/A Mext Level Ofis Kule, Kat:18 Söğütözü Çankaya/ANKARA
  • Emlak Konut Çağrı Merkezi: 444 36 55
  • Emlak Konut Ankara Faks Numarası: 0 312 287 19 68

Emlak Konut Hesap Bilgileri ve Ödeme İşlemleri

Emlak Konut ödeme işlemleri için 4 farklı yöntem mevcuttur. İnternet bankacılığı ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, gişeden ödeme, havale/EFT yöntemiyle ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Emlakkonut.com.tr adresi üzerinden, “S.S.S.” bölümünü ziyaret ederek, ilgili sayfada “Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır” kısmına giderek ilgili ödeme bilgilerine erişebilirsiniz. Online ödeme yapabileceğiniz bankalar: Halkbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, Albaraka Türk, Garanti Bankası’dır. Kredi kartı ile ödeme için onlineislemler.emlakkonut.com.tr/online linkini takip etmelisiniz. Gişeden ödeme yapabilmek için, yukarıda yazdığımız bankaların şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Havale veya EFT ile ödeme yapmak için sitede yer alan “Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılır” bölümündeki hesap bilgilerine erişebilirsiniz. Havale ve EFT yöntemi ile yapılan ödemelerde açıklama kısmına müşteri numarasının yazılması gerekmektedir. Ödeme işlemleri ve diğer işlemler için 0 216 579 15 16 Emlak Konut İletişim Numarası‘yla irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın