Erikli Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Click to Comment

Erikli Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1960’lı yıllarda Erikli‘nin temelleri atıldı. Su sektörünün ülkemizdeki öncülerinden olan Nuri Nihat Aslanoba, başlangıçta küçük cam şişelerde ve galvanizli damacanalarda su servisi yapıyordu. Musluktan akan suların sağlıksız olması ve insanların evlerine servis hizmeti araması ihtiyacı ile hazır su sektörü geliştir. İlk olarak su istasyonları çoğaldı ve arından polikarbonat damacanalar geliştirildi. Erikli bugün dünya çapında önemli bir konumda bulunan, sektörün Türkiye’deki lider üreticisi durumundadır.

Yazımızın devamında Erikli su çeşitleri, doğal kaynak suyu üretim yeri ve tesisleri, Erikli müşteri hizmetleri telefon numarası ve diğer bilgilere erişebilirsiniz.

Erikli Suyu Çeşitleri

Üretimini ve servisini yaptığı temiz ve hijyenik su ile ülke çapında beğenilen su markası olan Erikli, 0.5 litre’den 19 litreye kadar çeşitli ambalajlarla su üretimi yapmaktadır. 0.5 litre, 1 litre, 5 litre, 1.4 litre, 8 litre, 10 litre, 0.33 litre, 0.225 litre, 19 litre ve 0.75 litrelik ambalajlara sahiptir.

Erikli firması bugün her şehirde ve hatta her mahallede bir bayi barındırmaktadır. Türkiye’nin neredeyse tüm konumlarına servis ile hazır su hizmeti sağlamaktadır.

Erikli Doğal Kaynak Suyu Üretimi Nerede Gerçekleştiriliyor?

Erikli doğal kaynak suyunun kaynağı, zirai ve evsel faaliyetlerden çok uzakta, Uludağ’ın zirve noktasında bulunmaktadır. Kaynak suyunun dış ortamdan etkilenmemek ve herhangi bir kirleticinin sisteme katılmasını engellemek maksadıyla, suyun çıkış konumlarına kaptaj diye nitelendirilen yapılar kurulmuştur. Bu sayede kaynak suyunun hijyen özelliği korunmuş oluyor. Erikli doğal kaynak suyu Sağlık Bakanlığı Yönetmenliği’ne uygun olarak tasarlanan depolara alınarak, temiz ortamlarda depolanır. Erikli suyu ise Bursa ilinin Kestel ilçesinde faaliyet gösteren Uludağ tesislerinde üretilmektedir.

Erikli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Firmaya çeşitli konularda ulaşmak isteyenler için iki farklı iletişim yöntemi mevcuttur. İlgili birimi aşağıda belirttiğimiz Erikli Müşteri Hizmetleri telefon numarasını kullanarak öğrenebileceğiniz gibi; Erikli İletişim Formu’nu kullanarak da firmaya mesajlarınızı iletebilirsiniz.

  • Erikli Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası: 0 216 636 69 00
  • Erikli Genel Müdürlük Fax Numarası: 0 216 636 69 10
  • Erikli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 222
  • Erikli Sefaköy Telefon Numarası: 0 212 426 26 72
  • Erikli Samandıra Telefon Numarası: 0 216 367 44 44
  • Erikli Ankara Telefon Numarası: 0 312 211 20 00
  • Erikli Antalya Telefon Numarası: 0 242 340 29 29
  • Erikli İzmir Telefon Numarası: 0 232 479 66 99

Erikli’nin resmi internet sitesi olan erikli.com.tr adresinde, menü kısmında yer alan “İletişim” sayfasındaki “İletişim Formu”na tıklayarak, öneri, şikayet, görüş ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Erikli Müşterisi Olmak İsteyenler ise aynı sayfada yer alan “Erikli Abonesi Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak, açılan formdaki kişisel bilgi alanlarını doldurmalıdır. Ardından adresinize su siparişi verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın