Eti Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Eti Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Firuz Kanatlı tarafından kurulan Eti firması 1962 yılında faaliyete geçmiştir. Gıda alanında liderliğe oynayan firmanın tarihçesini, iletişim adreslerini ve telefon numarasını bulabileceksiniz.

Eti Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 216 651 03 84 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Türk halkına hep daha iyisini verme amacıyla kurulan firma damaklarda ve zihinlerde iz bırakan birçok ürün üretmiştir. En basitinden ürettiği ilk lifli bisküvi olan Burçak ve ilk hazır kızarmış ekmek olan Etimek tüm Türkiye tarafından bilinen ve sürekli olarak tüketilen yiyeceklerdir.

Eti gıda sektörüne sürekli olarak yenilik getirmekle birlikte kurulduğu günden günümüze birçok ödülün sahibi olmuştur. 2003 yılında yeniden yapılanmaya giden Eti firması “Bir Uygarlık Savaşı” ismini verdiği Toplam Verimlilik Modeli sayesinde birçok başarıya imza atılmış ve birçok ödül almıştır.

Dünyaca ünlü finans dergisi olan Capital dergisinin listelediği En Beğenilen Şirketler listesinde bisküvi ve çikolata sektöründe 2 kez arka arkaya birincilik elde etmiştir. Eti bugün Türkiye’nin 72 ilinde 7000 den fazla kişiye iş sağlamaktadır. Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Eti, Çölyak hastalığına destek olmak ve bu hastalığa dikakt çekmek için ETİ Pronot’u piyasaya sürmüştür ve bu gıda ilk glutensiz bisküvi olma özelliğini taşımaktadır.

Eti Burçak 2008 yılında ise önemli bir projeye imza atmış ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı işbirliğinde kuraklıktan ve küresel iklim değişikliğinden en çok etkilenecek bölgelerimizden olan Konya havzasının su kaynaklarını korumak amacıyla Modern Sulama Projesini başlatmıştır. Bu projeye ek olarak da Doğu Akdeniz Havzasının korunması amacıyla Türkiye’nin yarınları Projesini başlatmıştır.

Toparlamak gerekirse Eti şirketi ülkemizin en değerli kuruluşları arasında yer almaktadır ve ülkemize katkıları oldukça fazladır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın