ETS Tur Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

ETS Tur Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

ETS Tur Müşteri Hizmetleri telefon numarası aşağıdadır. ETS tur ülkemizin turizm sektöründe özellikle de rezervasyon hacminin büyüklüğünden dolayı adından sıkça söz ettirmekte olan bir seyahat acentasıdır. Sektöre girdiği günden beri hızla yerli ve yabancı tatilcilerin en çok güvendiği acentelerden bir tanesi haline gelmiştir.

ETS Tur ile iletişim kurmak, telefondan tatil rezervasyonu yaptırmak, oteller ve turlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki numarayı aramanız yeterlidir. Ayrıca, yine bu numarayı arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir; öneri, şikayet bildiriminde bulunabilir; sorularınızı müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

ETS Tur Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya gibi birçok şehirde, toplamda onlarca büroya sahiptir. Aşağıdaki numaradan istediğiniz büro ile ilgili işlemizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

 ETS TUR Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 542 99 99

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

ETS Tur Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası (1 Yorum)

  1. Degerli Misafirimiz, ETS2203205 no.lu rezervasyonunuza ait evraklar kayitli e-mail adresinize iletilmistir. Evraklariniza http://www.etstur.com ?zerinden de erisebilirsiniz B016 Not:e-mail adresime hiç bir evrak gelmedi?