Fakir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Click to Comment

Fakir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Fakir markası ülkemizde sıklıkla karşılaşılan birçok evde yer etmiş ve kalitesi, sağlamlığı gibi özellikleriyle tanıdığımız bir markadır. Fakat bu markayla ilgili çoğumuzun yanıldığı bir konu vardır ki bu konu markanın yerli değil yabancı olmasıdır. Fakir’i Wilhekm Kicherer’ın 1933’de Almanya’da kurmuştur. Markanın ismi aile anlamındaki family ve Kicherer in kısaltmalarından meydana gelir. 1 ve 2. Dünya savaşları arasında savaşın merkezinde doğan bu marka ilerleyen 70-80 yılda büyüyerek dünya pazarına açıldı. Marka Saruhan Şirketler grubunun girişimleri ile 1985 yılında Türk tüketicilerinin beğenisine sunuldu. Alman teknolojisine her zaman güvenen halkımız markayı sahiplendi. Kısır günlerinde ev hanımları bu markayı hep koruyup kollamıştır. Bu yazımızda FAKİR MÜŞTERİ HİZMETLERİ, iletişim telefon numarasıFakir geri bildirim,
iade koşulları, şikayetler  hakkında bilgi vereceğiz.

Fakir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fakir ürünleri ile ilgili istek, memnuniyet, şikayet, ürün iade koşulları, sipariş verme ve siparişleriniz hakkında bilgi alma gibi bir çok konuda Fakir Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.
Fakir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 241
Fakir Store Sipariş ve Bilgi Hattı: 0212 639 7373
Arzum Adres Bilgileri: Saruhan Plaza – Basın Ekspres Yolu No:39 Halkalı 34303 İstanbul

Fakir Ürün Seçenekleri

Türkiye pazarında elektirikli süpürgeleri ile tanınan Fakir‘in ürün yelpazesinde pek çok çeşit bulunmaktadır. Firmanın kendi internet sitesinden, Trenyol, Hepsiburada, Evidea gibi internet sitelerinden e-ticaret seçeğeneği bulunurken birçok alış veriş merkezinde de markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. Fakir’in ev eşyaları seçenekleri şu şekildedir.

 • Elektirikli Süpürgeler
 • Buharlı Temizleyici
 • Ütü
 • Mutfak Eşyaları
 • Taşınabilir Klima
 • Kişisel Bakım Eşyaları
 • Vantilatörler
 • Hava Nemlendiricisi
 • Isıtıcılar
 • Sohbenler

Fakir İade Koşulları

Fakir’in e-ticaret sistemi olan fakirstoreden alınan ürünleri, tüketiciler 14 gün içerisinde iade ederek ürüne verdikleri parayı geri alabilirler. Ürünü iade edebilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirdiğinizde ürün değişimi gerçekleşecektir. Ürünü iadesi için kargo masrafını fakirstore karşılamamaktadır. Ürün siparişiniz sonrası size ulaştığında üründe herhangi bir kırık, çatlak vb. arıza tespit ettiğinizde fotoğraf, video gibi kanıtlayıcı materyal kullanıp iade talebinizi gerçekleştirin.

 1. Alınan ürünün hiç zarar görmemiş olması
 2. Sizde gönderilen ürünün orjinal kutusu
 3. Size gönderilen evrakların tümü
 4. Ürünü iade etmenizin sebebi

Ayrıca bkz: Bu konuyla bağlantılı Arzum Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası başlıklı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Fakir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası (2 Yorum)