Garenta Rent a Car Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Garenta Rent a Car Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Araba kiralama sektöründe yer alan ve yerli bir sermaye ile kurulan Garenta firmasının müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

Garenta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 5 478 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan Garenta firması GarentaDAY ve GarentaPRO olarak ikiye ayrılmaktadır. Kısa dönem araç kiralamak için GarentaDAY’i, uzun dönemli filo veya araç kiralamak için ise GarentaPRO’yu tercih etmelisiniz. Bu tarz bir ayrışmaya giderek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren firma Anadolu Grup bünyesinde hizmet vermektedir.

Global anlamda hizmet verme vizyonuna sahip tek Türk rent a car markası konumundadır. GarentaDAY markası, diğer global ve kurumsal rent a car firmalarından ayrıştığı nokta; müşteri memnuniyeti, konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği teknolojik altyapıdır.

Müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere 7 gün 24 saat hizmet veren firma, teknolojik yatırımlarını sürekli yaparak bu alanda lider olmak için sürekli olarak çalışmaktadır. 2005 yılında faaliyete Çelik Motor adı altında geçen firma, 2016 yılında Garenta markası adı altında birleşerek, 2017 yılı sonunda 25 bin kiralık araç kapasitesine ulaştı.

GarentaPRO ile ister Küçük çaplı işletme olun isterseniz büyük ölçekli firma, her türlü ihtiyacınızı makul fiyatlarda karşılayabilir, gelişmiş raporlama sistemi ile kiraladığınız araçların anlık takibini yapabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Kayseri, Trabzon, Muğla, Eskişehir ve Bursa illerinde şubeleri bulunmaktadır. Zaman zaman yaptığı kampayalar ile kullanıcılarına sürekli olarak indirim seçeneği sunmaktadır. Turkcell’e %30 indirim ve Bonuslulara %25 indirim gibi seçenekler sunmaktadır.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile, müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir, kafanızda ki soruları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz. Mail adresi; info@garenta.com.tr . Paylaştığımız mail adresine de mail atarak her türlü bilgiyi elde edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın