Genpa Telefon Destek Hattı ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Genpa Telefon Destek Hattı ve İletişim Adresleri

Temelleri 1965 yılında atılan Genpa şirketi, Dr. Zeynel Abidin Erdem tarafından kurulmuş ve ticari ürünlerin ithalat ve pazarlaması amacı ile 1978 yılında da faaliyetlerine başlamıştır. 1993 yılında ise GSM teknolojisinin ülkemize gelişi ile birlikte iletişim firması haline gelmiş ve bugün itibariyle telekomünikasyon sektöründe lider firmaların başında gelmektedir. Aşağıda GENPA şirketinin telefon numarası yer almaktadır. Herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda arayabilirsiniz.

GENPA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0212 359 0 359 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Genpa şirketi hakkında sorun yaşamanız durumunda, yukarıda ki telefon ile şirkete ulaşabilirsiniz. Yine firma hakkında ki görüşleriniz için aşağıda ki formu kullanabilirsiniz.

Genpa; üretici, operatör, müşteri ve çalışanları için en çok tercih edilen firma olma vizyonunu kendine hedef edinmiştir. Sektörde ki teknolojik yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, kaliteli ve hızlı bir şekilde müşteri ile buluşturmayı ise kendine misyon olarak edinen firma bugün bilinen bir çok Telefon markasının resmi distribütörü konumundadır.

Samsung’un resmi distribütörü olan firma; Asus, Casper, GM, Huawei, Lenovo, Microsoft, Vestel ve Sony ve daha birçok markanın cep telefonunu perakende olarak satmakta ve yine bu telefonların aksesuarlarını toptan veya perakende olarak satışını gerçekleştirmektedir. Yine Genpa firması birçok telefon markasının teknik servis hizmetini de üstlenmektedir.

Turkcell’in de resmi çözüm ortağı olan firma, Sim Kart, telefon dağıtımı ve kontör satışı gibi hizmetlerini vermektedir. Genpa firmasına web sitesi aracılığı ile ulaşabileceğiniz gibi yukarıda ki telefon aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Adana illerinde merkez bölge satış ofisi bulunan markanın Türkiye genelinde 1000’i adet satış noktası bulunmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 14001 kalite belgelerine sahip Genpa şirketi, Türkiye’nin en iyi 500 bilişim şirketi araştırasında ise 2016 yılı itibariyle ilk 10 a seçilmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın