Hakkımızda


Tektelefon.com 2016 yılında kurulmuş bir firma iletişim rehberi internet sitesidir. Günümüzde sayısı hızla artan ihtiyaçlara ve tüketim trendlerine cevap vermek üzere hizmet vermekte olan şirketlere ulaşmak her geçen gün daha da pratik hale gelmiştir. Gerçekleştirilen her türlü servis ve ürün alışverişi ile ilgili tüketicilerin müşteri hizmetleri ile görüşmeleri, çağrı merkezi ile bağlantı kurmaları veya bizzat müşteri temsilcisi ile bire bir iletişim halinde olmaları gerekebilmektedir. Şüphesiz ki satış sonrasında ve satış öncesinde bu iletişimi kurabilmek için mevcut en rahat yöntem telefon iletişimidir.

Aynı gün içerisinde bile onlarca şirketten hizmet aldığımızı varsayarsak tek tek hepsine telefonla ulaşmanın yollarını aklımızda tutmamız mümkün değildir. Tektelefon.com bu nedenle ihtiyacınız olabilecek her türlü önemli telefon numarasını bünyesinde barındırır ve sizlerin iletişim ihtiyacınızı mümkün olabilecek en pratik ve en doğru şekilde karşılamanıza yardımcı olur. Açıldığı günden beri yüzbinlerce kullanıcısına bu konuda yardımcı olmuş olan Tektelefon.com gün geçtikçe arttırdığı içerik sayısı ve sayfa güncellemeleri ile sizlere daha iyi, daha pratik hizmet vermek için geliştirilmektedir.

Son zamanlarda telefon numarası not alma zahmetini de ortadan kaldırarak tek dokunuşla arama yapma imkanı da sunan Tektelefon, zaten yoğun olan hayatlarımızı pratikleştirmek ve kullanıcılarına zaman kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

Telefon numarası haricinde şirketler hakkında genel bilgilere, e posta adreslerine ve eğer mevcutsa başka iletişim kanallarının bilgilerine de ulaşmanız mümkündür.

Son zamanlarda maalesef artmakta olan müşteri şikayetleri için de müşteri yorumları formu sunarak ziyaretçilerinin tecrübelerini diğer ziyaretçiler ile paylaşmalarını sağlamaktadır. Bu sayede firmalar eksik yanlarını düzeltebilmek için müşteri yorumlarından yola çıkarak hızlı bir şekilde hareket edebilirler.

Bankalar, alışveriş merkezleri, gsm operatörleri, dijital yayın platformları, teknoloji marketleri, mobilya mağazaları, süpermarketler ve çok daha fazlasının iletişim bilgilerine tektelefon.com ile ulaşmak için yalnızca birkaç saniyenizi ayırmanız yeterli.