Hilti Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Click to Comment

Hilti Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

İnşaat endüstrisiyle teknolojiyi buluşturan servisler ve yazılımlarla sektörü öncülerinden olan Hilti, 120 farklı ülkede 28.000 çalışana sahip bir markadır. Mühendislik ve teknoloji üzerine ürünler üreten marka, yenilikçi ve yüksek kalite ürünler geliştirmektedir. 1941 yılında Martin Hilti tarafından kurulan aile şirketi, geliştirdiği ürünlerle birçok ilke de imza atmıştır. İçeriğin devamında Hilti ürün grupları, Hilti Müşteri Hizmetleri telefon numarası, Hilti geri bildirim/e-mail formu, web sitesi ve Hilti Kariyer hakkında bilgi vereceğiz.

Hilti Ürün Grupları

Birçok farklı kategoride ürün geliştiren, ölçüm cihazları yazılımı ve tespit sistemleri yazılımı konusunda da hizmet veren markanın genel ürün grupları şu şekilde listelenebilir.

 • Şarjlı makineler
 • Elektrikli aletler
 • Direkt tespit sistemleri
 • Ölçüm aletleri ve tarayıcılar
 • Kanal sistemleri
 • Cephe montaj sistemleri
 • Varlık yönetimi
 • Toz yönetimi ve elektrik süpürgeleri
 • Tespit elemanları
 • İnşaat kimyasalları
 • Makine uçları
 • Yangın durdurucular ve yangında karşı koruma
 • Yazılım

Hilti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Firma ile görüşmek istediğiniz tüm konuları Hilti Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 444 45 85 numaralı telefondan iletebilirsiniz. Hafta içi 08:30 ile 17:30 arası Hilti çalışma saatleridir. Ayrıca Hilti’nin resmi internet sitesi üzerinden “Canlı Yardım” bölümünü kullanarak da iletişim kurabilirsiniz. Hilti İletişim Formu üzerinden online mail iletebilirsiniz. Hilti.com.tr sitesinde yer alan “İletişim” sayfasının sol kısmında bulunan “Bize bir mesaj gönderin” bölümünde isim, soyisim, e-mail, telefon ve yarım talep metnini yazarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu alandan ayrıca en yakın Hilti mağazası bilgilerine de erişebilirsiniz.

Hilti Kariyer ve İş Başvurusu

Satış, mühendislik, insan kaynakları, lojistik, finans ve pazarlama iş sektörlerinin yanı sıra, öğrenciler ve mezunlar için açık pozisyonlara sahip firmanın tüm iş ilanlarına hilti.com.tr adresinde bulunan “Kariyer” sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Satış, müşteri temsilcisi, mağaza temsilcisi, mezunlar için pozisyonlar ve programlar için Hilti iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hilti iş başvurularında, CV ile birlikte kısa bir motivasyon mektubu talep edilmektedir. Bu mektupta çalışmak istediğiniz iş pozisyonunuzu neye göre seçtiğinizi, bu pozisyon için neler katabileceğinizi tanımlamanız gerekiyor. Ek olarak önceki iş deneyimleriniz, stajlarınız veya yer aldığınız projelerle ilgili referansları sisteme yükleyebilirsiniz. Hilti web sitesi üzerinden kariyer ile ilgili olarak boş pozisyonlarl sürekli olarak güncellenmektedir. Yalnızca bulunduğunuz ülkede değil, Avrupa, Amerika, Afrika, Pasifik gibi bölgelerde yer alan ülkeler için de iş fırsatlarını takip edebilirsiniz. Firmaya birden çok iş pozisyonu için başvuruda bulunabilirsiniz. Firma yeni mezunlar için çeşitli pozisyonlarda deneyim aramıyor. Hatta kariyer misyonu olarak nitelikli çalışan yetiştirmeyi ön planda tutuyor. Çalışma süresinde gerekli eğitim ve kursları katılımcıya sağlıyor. İlerleyen süreçte onlara sorumluluk yükleyerek, bir sonraki aşama için tecrübe kazanmasına da olanak sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın