Honda Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Honda Türkiye Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Soichiro Honda tarafından kurulan Honda firması, Japonya merkezli bir firma olmakla birlikte şirketin kuruluş hikayesi ve gelişme aşaması tam bir başarı hikayesidir. Dünyaca ünlü Araba ve Motor firması olan Honda, Türkiye’de ana marka olarak yer almaktadır ve araçlar ile ilgili sorun yaşanması durumunda yetkili bayilerden sonra ki mercidir. Honda firmasının iletişim adreslerini, müşteri hizmetlerinin telefon numarası ve tarihçesini bu yazıda bulabilirsiniz.

Honda Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 733 22 20 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Honda firması Toyota’dan daha sonra kurulmasına rağmen bugün Amerika’da Honda motosikletleri çok daha fazla satılmaktadır. 2. Dünya savaşından oldukça etkilenen firmanın üretimleri durma noktasına gelmiştir. Birçok zorlukla mücadele eden Honda ve ekibi fabrikayı yeniden üretim yapacak hale getirmişlerdir.

Firma motorlu bisiklet yaparak hayatına başlamış ve Japonya’da benzin sıkıntısı olduğu için az yakan bu motorlar çok sevilmiştir. Japonya’da işletme sahibi 18.000 bisikletçiye mektup yazmış ve 5.000 kişiden topladığı sermaye ile otomotiv üretimine geçmiştir.

Daha çok, az yakıt tüketimi yapan küçük araçlar üreten Honda 1985 yılına gelindiğinde Dünya’da satılan 10 motordan 6’sının üreticisi konumuna gelmiştir.

Honda firması, Toyota’dan sonra ABD pazarına girmesine rağmen bugün itibariyle ABD’de bile daha çok araç satmaktadır.

Accord ve Civic modelleri tüm dünya üzerinde ilgi görmüş ve hala daha ilgi görmeye devam etmektedir. Bugün firma ABD, Japonya ve Türkiye gibi ülkelerde 100.000 den fazla insana iş sağlamaktadır.

Yukarıda Honda Türkiye’nin telefon numarası verilmiştir. Bu telefon adresinizden aracınız ile ilgili sorun olması durumunda teknik destek alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın