İhlas Holding Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Click to Comment

İhlas Holding Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İlk olarak Türkiye Gazetesi ile temelleri 1970 yılında atılan İhlas Grubu, gazetenin gelişmesine bağlı olarak pazarlama faaliyetlerini de geliştirmiştir. Bu makale de ise İhlas grubunun tarihçesini, faaliyetlerini, telefon numarasını ve iletişim adreslerini bulabilirsiniz.

İhlas Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (212) 454 20 00 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

İhlas Grup veya ürünleri hakkında şikayetiniz olması durumunda yukarıda paylaştığımız telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Yine aşağıda ki iletişim formunu kullanarak da firma hakkında ki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İhlas Holding, günümüz itibariyle 33 şirket ve 3000’i aşkın çalışana sahiptir. Ülke çapında birçok farklı iş ile meşgul olan firma kültürel hizmetlerle de ön plana çıkmaktadır. 1994 yılında büyük atılımlar gerçekleştiren grup, yüz yüze pazarlama sistemini kullanarak birçok ürün satışı gerçekleştirmiştir. Doğal gazdan önce herkesin evinde bulunan İhlas Şofbenler ve Ev Aletlerinin satışları bu şekilde gerçekleşmiştir.

1990 yıllarında ise Yuva Evleri projesini başlatarak İnşaat sektörüne girmiş ve Sakarya Kuzuluk Mahallesinde bir termal otele sahiptir. Yine bu örnek gibi birçok otele ve çeşitli kuruluşlara sahiptir. 1991 yılında ise Türkiye Gazetesi Hastanesini kuran İhlas grubu, sağlık hizmetleri sektöründe de yer almaktadır.

Gazeteden sonra da dijital medya sektörüne de giren İhlas Grubu, bugün itibariyle TGRT FM radyo kanalı ve TGRT isimli televizyon kanalı bulunmaktadır. İhlas grubu, 1993 yılında Holding haline gelmiş ve finans, gıda, taşımacılık ve sigortacılık faaliyetlerinde hizmet veren büyük bir kuruluş haline gelmiştir. 1996 yılında ise Eğitim sektörüne girilmiş ve İhlas Koleji kurulmuştur.

Enerji sektörüne de adım atan Holding, 1990 yıllarında birçok ihaleye katılmış ve maden, kömür ve endüstriyel ham madde gibi birçok yeraltı kaynağı işlemek amacıyla yer altından çıkarma faaliyetlerinde bulunmuştur.

2000’li yıllarda ise şirket kurumsallaşmayı daha da derinleştirerek departmanlara ve gruplara ayrılmıştır. İhlas Yayın Holding kurularak; medya, haber ajansı, televizyonculuk, gazetecilik ve radyo haberciliğinin yanı sıra dijital reklamcılık gibi faaliyetlerde de boy göstermeye başlamıştır.

2004 yılında ise Yalova Armutlu beldesinde Armutlu Devremülk Tatil Köyünü inşa etmiştir. Daha sonrasında ise Kristal şehir ve Bizim Evler projesini başarılı bir şekilde de devam ettirmiştir.

2017 yılında ise birçok inşaat projesi başlatılmış ve projelerin birçoğu başarılı bir şekilde bitirilip sahiplerine teslim edilmiştir.

Mail; iletisim@ihlas.com.tr

Yukarıda ki telefon numarasının yanında mail ile de firmayla iletişime geçebilirsiniz. Firma hakkında ki görüşleriniz bizim için önemli olmakla birlikte aşağıda ki formu lütfen doldurunuz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 1 Eylül 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın