Intercity Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgileri

Click to Comment

Intercity Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgileri

Araba kiralama şirketi olan Intercity firmasının müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

Intercity Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0216 645 70 00 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Yorum yapmak için ise aşağıda ki formu kullanabilirsiniz.

Intercity, şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçları güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde temin etmenizi sağlar. Araç kiralama işiniz olduğunda şirketi tercih etmeniz durumunda herhangi bir noktayı düşünmenize gerek kalmaz. Tüm evrak işlerini ve diğer işleri şirketin uzman kadrosu sizler için halletmektedir. Size düşen tek şey; kiraladığınız aracı keyifle kullanmaktır.

Türkiye’de kiralanan her 5 araçtan birini şirket tarafından kiralamaktadır. Şirket, müşterilere kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş ve kurumsal bir şirket olmanın tüm sorumluluklarını barındırmaktadır. Kalite hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst – etik ticaret anlayışını benimseyen şirket 1992 yılında kurulmuştur. İstanbul, İzmir ve Ankara’da kendi servisleri olan ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren bir şirkettir.

Şirketin İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Samsun, Fethiye ve Antalya şehirlerinde ofisleri bulunmaktadır. 500 den fazla alanında uzman personeli olan Intercity firması, sektörde payın %25’ine sahiptir. 2005 yılı itibariyle Intercity, yaşanan krizlere rağmen büyümeye devam etti ve Mitsubishi Grubunu Türkiye’ye getirdi. Mitsubishi Grubu, günümüzde Intercity şirketinin %45’ine sahiptir ve yaptığı yatırımlar sebebiyle şirket günden güne büyümektedir.

2010 yılına gelindiğinde ise, 30 milyon Euro’luk bir sermaye arttırımı gerçekleştirerek, sektörde ki büyüme hedefini sürekli olarak sürmektedir. Türkiye’de ISO 9001 Kalite standartlarına sahip tek filo kiralama şirketidir.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile, müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilir, kafanızda ki soruları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz. Mail ile ulaşmak için ise; bilgi@intercityrentacar.com adresine mail atmanız yeterlidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın